Chinaski, Michal Hrůza, Marek Taclík se Žofií Dařbujánovou, Jamaron, Tereza Balonová i Jiří Suchý natáčeli TV spot Žebříku číslo 32

Vydáno 2024-02-23 17:44:55

Každoročně se na bezmála týden zavřeme do našeho oblíbeného Videostudia Polas na pražské Hanspaulce za účelem tvorby rozhovorů a dalších materiálů s hlavními aktéry finálové show Žebříku. A nejinak tomu bylo i během příprav už dvaatřicátého udílení cen. Před kamerou jsme měli kompletní Chinaski, Michala Hrůzu či dokonce velikána české kultury Jiřího Suchého.

Žebřík číslo 32: Nominacím vládnou Marek Ztracený a Ewa Farna, více šancí mají i David Koller, Chinaski či J.A.R.

O hladký průběh natáčení, na němž ani tentokrát nebyla nouze o zábavné momenty, zajímavé informace i dojemné chvíle, se opět postaral renomovaný režisér a náš dlouholetý spolupracovník Karel Holubička. Díky profi přístupu a ochotě všech zúčastněných umělců vznikly obsáhlé rozhovory, spontánní pozvánky a hlavně tradiční půlminutový TV spot, v němž se mihnou Žofie Dařbujánová, Marek Taclík, Chinaski, Michal Hrůza, Tereza Balonová, Jamaron, Jiří Suchý a Jarda Hudec.

Zmíněné osobnosti budou hlavními protagonisty slavnostního vyhlášení Hudebních cen Žebřík číslo 32, které se uskuteční 5. dubna v DEPO2015 v Plzni. Tato sestava, doplněná ještě o řadu dalších hostů,bude nepochybně ozdobou jednoho z nejatraktivnější ročníků celé žebříkovské historie, tak si to nenechte ujít. Předprodej vstupenek zajišťuje Ticketlive.

Foto: Radoslav Vnenčák, Jarda Hudec, Karel Holubička
Témata: Žebřík, Chinaski, Michal Hrůza, Jiří Suchý, Tereza Balonová, Jamaron

Chinaski, Michal Hrůza, Marek Taclík se Žofií Dařbujánovou, Jamaron, Tereza Balonová i Jiří Suchý natáčeli TV spot Žebříku číslo 32 Chinaski, Michal Hrůza, Marek Taclík se Žofií Dařbujánovou, Jamaron, Tereza Balonová i Jiří Suchý natáčeli TV spot Žebříku číslo 32

Zobrazit fotogalerii (25)

zavřít