Gaia Mesiah ovládla pražské Výstaviště. Doprovodili ji The Cork Brothers a Roman Lomtadze

Vydáno 2020-08-27 09:25:42

Série letních open air koncertů Lucerna Music Baru se pomalu blíží ke svému konci. Tentokrát se v holešovickém areálu představila multižánrová Gaia Mesiah spolu se dvěma předskokany, kapelou The Cork Brothers a mezinárodně proslulým bubeníkem Romanem Lomtadzem. A byl to právě Lomtadze, spoluhráč Darona Malakiana ze System Of A Down, jehož rytmy celou show odstartovaly. 

Marka Rybin (Gaia Mesiah): Takhle blízko sobě jsme nikdy nehráli

The Cork Brothers pak na poslední chvíli zaskočili za skupinu John Wolfhooker, která vystoupení zrušila, neboť jeden z členů kapely přišel do kontakt s člověkem pozitivním na covid. Fanoušky však dostali až samotní headlineři Gaia Mesiah, kteří si na pódium přizvali i Lomtadzeho. Zpěvačka Marka Rybin, kytaristka Santa Morella, basák Joshua Stewart a bubenice Míša M. nešetřili energií, předvedli to nejlepší ze tvé tvorby a pochopitelně neopomenuli ani zatím poslední desku Excellent Mistake.

 Foto: Edward Kelnar

Témata: Gaia Mesiah, Roman Lomtadze, The Cork Brothers, Lucerna Music Bar Open Air

Gaia Mesiah ovládla pražské Výstaviště. Doprovodili ji The Cork Brothers a Roman Lomtadze Gaia Mesiah ovládla pražské Výstaviště. Doprovodili ji The Cork Brothers a Roman Lomtadze

Zobrazit fotogalerii (30)

zavřít