Polemic roztančili Ledárny Braník. Pařilo se až do noci

Vydáno 2021-07-08 13:42:00

Středeční Lucerna Music Bar Open Air roztancovala svým ska a reggae kultovní slovenská skupina Polemic. I přestože je na scéně už třicet let, dokáže oslovit a rozhýbat i mladší generace a publikum nejen ze Slovenska, ale i z Česka.

Hrát Polemic začali po akademické čtvrthodince. Rozjeli to pěkně zostra písní Tancuj a neopomenula ani o deset let starší skladby Svetlá mesta či Horúce časy. Pražáci dokázali, že se umí bavit, zpívalo se a tančilo až do setmění.

Posluchači nebyli jediní, kteří se ze spuštěných koncertů radovali. Polemic si to tady užívá,“ poznamenal uprostřed setu frontman Braňo Bajza, který se na pódiu nezastavil a spolu s celou skupinou předvedl skvěle odehranou show. Na formaci bylo vidět, jak jí živé publikum chybělo. Do svého vystoupení dala spoustu energie, která se jí vrátila v podobě potlesku.

ROZHOVOR | Polemic: Nejlepším lékem je smích

Své diváky Polemic během koncertu mimo jiné doslova přenesli do starých časů, když odehráli stejnojmennou píseň, která vznikla ve spolupráci se slovenskou reggae skupinou Medial Banana. V závěru si fanoušci vydupali i přídavek. Kapela je nezklamala a odměnila je dechberoucím koncem, kdy zazněly hity Ja som to vedel, Ona je taká a nesmrtelná Komplikovaná.

Kromě skvělé hudby si návštěvníci mohli užít i areál blízko historické budovy Ledáren Braník, který nabízí pestrou škálu jídla i pití, oddychovou zónu i DJ stan. Po koncertě se fanoušci mohli s Polemic dokonce vyfotit, čehož mnozí využili. Pro ty, kteří se chtěli bavit dál, čekala afterparty s DJ Frikym v Opera stanu.

Text: Jakub Krištof, foto: Lucia Farkašová
Témata: Polemic, Lucerna Music Bar Open Air, Ledárny Braník

Polemic roztančili Ledárny Braník. Pařilo se až do noci Polemic roztančili Ledárny Braník. Pařilo se až do noci

Zobrazit fotogalerii (22)

zavřít