TOP 6 videoklipů týdne: Lenny dává nahlédnout do soukromí, Marek Ztracený si sype popel na hlavu a Kali zestárl

Vydáno 18.02.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Slovenský rapper Kali se nechal namaskovat tak, aby vypadal jako stařičký kmet, Polemic přišli s detektivní zápletkou. Lonští finalisté Eurovize Lake Malawi natočili video ke skladbě Lucy a zpěvačka Lenny ve Figure It Out vypráví o své životní cestě. S ještě horkými videoklipy přispěchali také talentovaná Adéla Krejdlová a Marek Ztracený, který si již o víkendu zahraje v O2 areně.

TOP 6 videoklipů týdne: Lenny dává nahlédnout do soukromí, Marek Ztracený si sype popel na hlavu a Kali zestárl TOP 6 videoklipů týdne: Lenny dává nahlédnout do soukromí, Marek Ztracený si sype popel na hlavu a Kali zestárl


Polemic
pobaví detektivním příběhem

Bratislavská kapela Polemic přichází se singlem Dokonalý zločin. Natočila k němu také videoklip, v detektivním příběhu hraje hlavní roli Marko Igonda - známý herec, který aktuálně září ve slovenském thrilleru Sviňa. V komparzu klipu si zahráli všichni členové formace. Dodejme, že Polemic minulý týden odehráli koncert v pražském Lucerna Music Baru.

Polemic rozjeli v Lucerna Music Baru ValentýnSKA party


Kali
zestárl o desítky let

Kali vydal na konci loňského roku album Ale ne, ke kterému už vzniklo několik úspěšných videoklipů - například k songům Navždy, Aj ty nebo Ale ne. Nyní tuto éru uzavírá klipem k písni Spomínám. Děj nás zavede do domova důchodců, kde mezi rezidenty kromě Kaliho najdete i jeho přátele. Kali přijede pokřtít svou zatím poslední desku Ale ne už 7. března do pražského Fora Karlín. 


Lake Malawi
natočili klip se slavnou papírovou blogerkou

Loňští finalisté Eurovize přicházejí s další chytlavou písní a zábavným klipem. Ten se natáčel na různých místech Prahy, známých lokací v něm poznáte hned několik. Hlavní role Lucy ztvráněné na kartonovém papíře se ujala známá blogerka Lucie Ehrenbergerová z A Cup Of Style. Režii klipu měl na starosti Antonín Hrabal. Lake Malawi letos čeká jeden velký koncert, a to v listopadu v pražském O2 universu.

Lake Malawi skončili v Eurovizi jedenáctí. Vyhrálo Nizozemsko, Madonna podpořila Palestinu


Adéla Krejdlová zpívá o sběrateli srdcí

Novinkou přispěla také nadějná zpěvačka Adéla Krejdlová. Po svém debutu Hra představuje ve vizuální podobě romantickou skladbu Sběratel srdcí, v níž postupně podléhá svému idolu. "Děj se postupně přesouvá do lesů v okolí Hlinska, kde se nachází spanilé laně v bílých šatech a čekají, zda i ony budou 'uloveny'," prozradil Jan Miškela, který spolu s Dominikem Jirovským videoklip natočil. Za textem a hudbou stojí finalista českého kola Eurovize, zpěvák Karelll.

 


Lenny
 jako malá holčička

Svou dosud nejosobnější píseň vydala zpěvačka Lenny, která skrze novinku Figure It Out vypráví příběh své životní cesty. V klipu se dokonce rozhodla ukázat záběry ze svého dětství. Vidět ji tedy mimo jiné můžeme jako malou holčičku hrající na kytaru. O produkci skladby se postarala dvojice Ondřej Fiedler a Marcel Procházka, na režisérskou židličku tentokrát usedl Jan Strach.

LIVE: Lenny málem propásla vlastní koncert ve Foru Karlín

 


Marek Ztracený
 posílá hudební valentýnku

Marek Ztracený na Valentýna nezapomněl na své fanoušky a jako dárek jim nadělil novou skladbu Tak se nezlob doprovázenou videoklipem plným hvězd. Ten dle slov zpěváka, který o víkendu hned dvakrát zaplní O2 arenu, vznikl za jediný den. Zahráli si v něm například hokejista Jaromír Jágr, bavič Richard Genzer nebo kuchař Zdeněk Pohlreich.

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: KaliLake MalawiPolemic, Adéla Krejdlová, LennyMarek Ztracený

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít