Prudká bouře, ale i salva veselí a rokenrolu. Třem-Fest přivezl do Plzně Tomáše Kluse, Hentai Corporation či The Fialky

Vydáno 2022-05-21 19:32:12

Třem-Fest letos tradičně odstartoval Adolpho Tramp. Během horkého pátečního odpoledne přicházeli postupně další a další lidé a všichni hledali místo, kde se schovat před sluncem. Na podiu se vystřídal Adolpho s kapelou Masový Hrach z Plzně v čele s Petrem Hrachem. Ne tak často vidíte na festivalech jako je Třem-Fest kontrabas, ale s The Rocket Dogz ano.

Během příprav kapely The Fialky se mezi lidmi začlo šířit, že má přijít bouřka. Někdo se snažil být optimistický a věřil, že se nic nestane. Bouřka ale přišla. Byla prudká a kdo mohl, utíkal se schovat. Díky skvělé práci pořadatelů a všem, co pomohli, mohl Třem-Fest po bouřce naštěstí brzy začít. Pak se dostal na pódium Tomáš Klus. Lidi dojal, rozveselil a celkově navodil skvělou atmosféru. Zašel dokonce do publika, skládal písničku za běhu a také nezapomněl nikomu poděkovat. Krásnou atmosféru byli připraveni rozsekat Hentai Corporation, kapela založená roku 2005 v Praze. Ta ukončili Třemfest a po půl jedné už se lidé začali rozcházet.

Foto: Matěj Urbanec
Témata: Třem-Fest, Tomáš Klus, Hentai Corporation, The Fialky, Plzeň

Prudká bouře, ale i salva veselí a rokenrolu. Třem-Fest přivezl do Plzně Tomáše Kluse, Hentai Corporation či The Fialky Prudká bouře, ale i salva veselí a rokenrolu. Třem-Fest přivezl do Plzně Tomáše Kluse, Hentai Corporation či The Fialky

Zobrazit fotogalerii (45)

zavřít