Legendární rocker Ivan Král dostal v brněnském Metru od fanynky podprsenku

Vydáno 2018-09-20 11:31:39

Po vyprodané malé Lucerně se Ivan Král, držitel Grammy, přesunul do dalšího významného a po strop přeplněného klubu. Brněnský Metro music bar slavil desáté výročí a větší hvězdu si snad ani nemohl přát. Ivan Král letos taktéž oslavil významné jubileum - sedmdesáté narozeniny, ale i přesto přitančil na podium jako český Mick Jagger. Každý v sále žasl nad jeho schopnostmi. Tříčlenná doprovodná kapela v čele s Janem Ponocným společně s Králem předvedla surový rock'n'roll v té nejlepší podobě. Na nic si nehráli. Společně jamovali.

"Kdo začína? Já?" zaznělo z úst Krále z pódia. Následně se tomu zasmáli. Svou pokorou všechny v sále odzbrojil. Zahrál skladby z nové desky Colors a nejslavnější hity jako Dancing Barefoof, Winner Takes All, Pumpin' For Jill nebo Mám tvůj stín. Zavzpomínal, jak společně s Davidem Kollerem a Lenkou Dusilovou nahrávali skladbu Sen, a píseň Neděle od hvězdné skupiny Alias věnoval Ivanu Hlasovi. Genialitu rock'n'rollového večírku pak doplnila podprsenka, která přistála přímo před Královýma nohama. Přesně tak to má v undergroundovém klubu vypadat. Kdo měl možnost slyšet celý koncert, odcházel nadšený. 

Text: Lucie Šimůnková Foto Karel Prchal 

Témata: Ivan Král, Patti Smith, Iggy Pop, Ivan Hlas, Mick Jagger, David Koller, Lenka Dusilová 

Legendární rocker Ivan Král dostal v brněnském Metru od fanynky podprsenku Legendární rocker Ivan Král dostal v brněnském Metru od fanynky podprsenku

Zobrazit fotogalerii (32)

zavřít