Sebastian natáčel nový videoklip, singl Tvý jméno dostane vizuál jako z amerického filmu

Vydáno 2022-04-25 01:49:51

Sebastian se svou kapelou byl kvůli koronaviru a jeho následkům nucený zrušit své koncertní turné, které mělo odstartovat už minulou neděli. "Kašel, rozostřené vidění, nespavost, nechutenství, únava, deprese a jako bonus ještě rodinné problémy, ty moje zotavení ovlivnily asi nejvíc," prozradil hudebník. "Chci ze sebe dát 100 % pro všechny, kteří si na nás koupili lístek a nebýt tam jen jako unavenej týpek s myšlenkami v oblacích," dodal s tím, že šňůra se proto přesouvá na říjen.

Pracovně však Sebastian nezahálel a fanoušci se tak mohou těšit na novou písničku Tvý jméno, k níž hudebník před několika dny natáčel videoklip. Náš fotograf byl u toho a jak říká, "nebudete se stačit divit, jak moderní a světový klip to bude!" Vyjít by pravděpodobně měl 6. května, vy se ale už teď můžete podívat na fotografie ze zákulisí vzniku vizuálu v FZG filmovém a televizním studiu v Klecanech u Prahy.

Foto: Lukáš Zima
Témata: Sebastian, videoklip, zákulisí, natáčení, Tvý jméno

Sebastian natáčel nový videoklip, singl Tvý jméno dostane vizuál jako z amerického filmu Sebastian natáčel nový videoklip, singl Tvý jméno dostane vizuál jako z amerického filmu

Zobrazit fotogalerii (30)

zavřít