AUDIO: Pink se vrací v plné síle! V novém singlu tentokrát nesází na jistotu, ale zpomalila

Vydáno 10.08.2017 | autor: Pavel Vičar

Po dlouhých pěti letech se blíží vydání nové desky zpěvačky Pink s názvem Beautiful Trauma. Krátce po své show na festivalu Sziget představila první singl What About Us

AUDIO: Pink se vrací v plné síle! V novém singlu tentokrát nesází na jistotu, ale zpomalila AUDIO: Pink se vrací v plné sílé! V novém singlu zní opět skvěle.

Po loňském filmovém (a úspěšném) singlu Just Like Fire si mnozí fanoušci Pink mysleli, že nová deska už je na cestě. Na tu ale přišel čaš až nyní. Pink pustila do světa nový singl What About Us, album bude následovat 13. října. 

Sziget, den první: Velký návrat létající Pink, představili se i Billy Talent, Elle Exxe či Bazookas

Fanoušci byli většinou zvyklí, že Pink vydá jako první singl údernou hitovku, která osloví posluchače hned, a až později budou následovat pomalejší skladby. Tentokrát trochu změnila taktiku. What About Us se nese v pomalejším tempu, ale i tak dokazuje, že interpretka patří opravdu mezi to nejlepší, co nám současná popová scéna nabízí.

Fanoušci si singl zamilují a rádia také, jen možná někteří mohou mít ze začátku problém s tím, že Pink už nezní jako dračiče. Uvidíme, co přinese celá říjnová deska. Určitě se bude jednat o velkou událost tohoto roku.

text: Pavel Vičar, foto: archiv, Petr Tibi (O2 arena 2013)

Témata: Pink, What About Us, Beautiful Trauma

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít