VIDEOPREMIÉRA: Pro Echonaut je každej den refrén. Kapela vybízí k radosti z maličkostí

Vydáno 12.11.2017 | autor: redakce

Vysokomýtská kapela Echonaut představuje nový klip k singlu Refrén. Režie se ujal Radim Věžník a kapela k natáčení přizvala jak profesionální herce, tak i neherce z řad fanoušků. Podivný čajový dýchánek, v němž si kapela zahrála rokenrolové vetřelce, tak mohl začít.

VIDEOPREMIÉRA: Pro Echonaut je každej den refrén. Kapela vybízí k radosti z maličkostí VIDEOPREMIÉRA: Pro Echonaut je každej den refrén. Kapela vybízí k radosti z maličkostí

"Klip naráží na situaci, kterou si prošla asi každá kapela. Totiž, že se ocitla na akci, kam zdánlivě nepatří, kde zpočátku nikoho nezajímá, což někdy může vytvářet vtipné až absurdní situace. Nám se ale vždycky vyplatilo do toho jít naplno a pokusit se to zlomit. Když se to povede, bývají to mnohdy ty největší párty. Často jsou těmi, kdo celou situaci zlomí, děti, které tolik neřeší, jak na ně pohlíží okolí. A i tomu jsme chtěli klipem vzdát hold. Bezprostřednosti a hravé radosti," vysvětluje frontman kapely Vladimír Daťka.

Singl Refrén vznikl v péči producenta MeowMeow ve studiu 3bees. K písni samotné dodává Vladimír Daťka: "Vlastně i hlavní slogan písně, že každý den je refrén, který se cyklicky opakuje, odkazuje na to, že i rutina může být klíčem k radosti, pokud ji člověk uchopí dostatečně kreativně a dokáže se radovat i z maličkostí."

Nejbližší koncert kapely Echonaut proběhne 15. listopadu v Praze v klubu 007 Strahov.

tz, jm

Témata: Echonaut, Refrén

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít