Dimitri Nakov se v září vrátí do Česka. Svou vášní pro hudbu vás nakazí v Roxy

Vydáno 23.08.2017 | autor: redakce

Francouzský rodák Dimitri Nakov, Dj a producent, se vrací do Prahy. Na scéně se pohybuje už od 90. let, od kdy ho pojí spolupráce se jmény jako Roger Sanchez nebo Sasha. Za svou kariéru si vybudoval silnou mezinárodní reputaci hlavně v Brazílii a na Ibize, kde má dnes hned několik rezidentur. Silný perfekcionista a dříč se v Roxy představí už 27. září. 

Dimitri Nakov se v září vrátí do Česka. Svou vášní pro hudbu vás nakazí v Roxy Dimitri Nakov se v září vrátí do Česka. Svou vášní pro hudbu vás nakazí v Roxy

Dimitri Nakov začínal s hudbou ve svých čtrnácti letech a v 90. letech už měl možnost spolupracovat se jmény jako Roger Sanchez nebo Sasha. Právě s ním si padl do oka a jejich přátelství je pojí dodnes. Za zmínku stojí určitě jejich společný projekt Never Say Never, který lákal 4 letní sezóny všechny nadšence taneční hudby do plážového klubu Ushuaia na Ibize. Jejich pozvání přijali Paul Kalbrenner, Guy Gerber, M.A.N.D.Y. nebo Steve Lawler.

Roxy zažije v září tvrdou d'n'b nálož: Vystoupí Audio a Counterstrike

Legendární se staly také jeho afterparties, na kterých se díky skvělé pověsti vystřídaly (a většinou zdarma) persony současné elektroniky jako třeba Booka Shade, Âme nebo Steve Bug. Výčet jmen, se kterými měl možnost Dimitri spolupracovat, je za jeho kariéru téměř nekonečný.

Za posledních 7 let si Dimitri dokázal vybudovat velmi silnou mezinárodní reputaci i v Austrálii, Mexiku, Japonsku a hlavně v Brazílii, kde byl rezidentem legendárního klubu Warung. Je ryzím perfekcionistou, což zcela jistě pocítíte v jeho setech i releasech. Dimitriho vášeň pro hudbu je téměř nakažlivá. Ať stojí na festivalové stage pro 20 000 návštěvníků nebo v plážovém klubu pro dvě stovky, vždy dokáže skvěle vystihnout energii a emoce publika.

Pohybuje se na hraně techna, house music, elektroniky a nebojí se experimentovat. Přesvědčí vás určitě jeden z jeho setů nebo release Don't Stop, který vydal na labelu Suara, jednom z nejvíce žádaných vydavatelství současnosti. Dimitri si v ČR již několikrát zahrál a tentokrát se představí jako headliner noci v Roxy ve středu 27. září. Vstupenky bude možné zakoupit pouze na místě za 200 korun. 

Témata: Dimitri Nakov, Roxy, Roger Sanchez

zavřít