Madonna zpívá Lady Gaga, udělala cover Born This Way

Vydáno 29.05.2012 | autor: redakce

Madonna v Izraeli zazpívala cover songu Lady Gaga Born This Way. Stalo se tak během její vlastní písně Express Yourself.
Madonna zpívá Lady Gaga, udělala cover Born This Way
Madonna zpívá Lady Gaga, udělala cover Born This Way

madonnaladygagaMadonna vložila sbory písně Lady Gaga do svého hitu Express Yourself a celý song zakončila začleněním další vlastní písně She's Not Mine. Jak zpěvačka přiznala už v minulosti, nápadné podoby obou hitů si sama všimla a přišlo jí to zábavné.

"Je to velmi talentovaná umělkyně. Rozhodně si myslím, že v její práci jsou časté odkazy na mě. Ve většině případů mi to přijde zábavné, lichotivé a velmi dobře udělané," vyjádřila se popová královna k tvorbě Lady Gaga.

"Když jsem poprvé slyšela Born Thiw Way v rádiu, říkala jsem si, že mi to zní velmi povědomě," dodává Madonna.  

K celé věci se vyjádřila i samotná Lady Gaga: "Řeknu vám klidně do očí, že nejsem tak hloupá nebo pitomá, abych kradla melodie. Když si ty songy postavíte vedle sebe, zjistíte že podobnost je čistě jen v poskládání akordů," uvedla kontroverzní zpěvačka.

Madonna v současnosti pilně trénuje na turné ke svému novému albu MDNA. Lady Gaga mezitím zrušila koncert v Jakartě plánovaný na 3. června kvůli hrozbám islámských radikálů.


O této i dalších hudebních krádežích se můžete dočíst více v našem seriálumap 

madonnaladygaga  kopie

Mohlo by Vás zajímat

Nejen v klubech se odehrává veškerá hudební zábava. Letos na podzim nás čeká také spousta větších koncertů. Jak se ukazuje, Fórum Karlín začíná být naplno využívaným prostorem a kromě klasických koncertů zde bude uveden také orchestrem doprovozený snímek Kmotr. Na haly si troufá také několik českých kapel včetně Kryštof a Tata Bojs. Jaké další velké koncerty by vám neměly uniknout? Podívejte se v prvním díle našeho přehledu.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

ir night ban2
Banner
Banner
Banner