Madonna zpívá Lady Gaga, udělala cover Born This Way

Vydáno 29.05.2012 | autor: redakce

Madonna v Izraeli zazpívala cover songu Lady Gaga Born This Way. Stalo se tak během její vlastní písně Express Yourself.

madonnaladygagaMadonna vložila sbory písně Lady Gaga do svého hitu Express Yourself a celý song zakončila začleněním další vlastní písně She's Not Mine. Jak zpěvačka přiznala už v minulosti, nápadné podoby obou hitů si sama všimla a přišlo jí to zábavné.

"Je to velmi talentovaná umělkyně. Rozhodně si myslím, že v její práci jsou časté odkazy na mě. Ve většině případů mi to přijde zábavné, lichotivé a velmi dobře udělané," vyjádřila se popová královna k tvorbě Lady Gaga.

"Když jsem poprvé slyšela Born Thiw Way v rádiu, říkala jsem si, že mi to zní velmi povědomě," dodává Madonna.  

K celé věci se vyjádřila i samotná Lady Gaga: "Řeknu vám klidně do očí, že nejsem tak hloupá nebo pitomá, abych kradla melodie. Když si ty songy postavíte vedle sebe, zjistíte že podobnost je čistě jen v poskládání akordů," uvedla kontroverzní zpěvačka.

Madonna v současnosti pilně trénuje na turné ke svému novému albu MDNA. Lady Gaga mezitím zrušila koncert v Jakartě plánovaný na 3. června kvůli hrozbám islámských radikálů.


O této i dalších hudebních krádežích se můžete dočíst více v našem seriálumap 

madonnaladygaga  kopie

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bryan Adams SOUTĚŽ: Jananas SOUTĚŽ:  Narozeniny Roxy - Tiga SOUTĚŽ: Soundz Czech – narozeniny Roxy
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím