Praktické informace

Vydáno 04.01.1998 | autor: admin

 

PŘEDPRODEJ 390 / VIP 990 Kč:

390 Kč: Ticketstream

VIP Pass 990 Kč
: Ticketstream

VIP Pass obsahuje:
- Vstup na slavnostní večer s přístupem do zvýšeného VIP sektoru v hale
- Bezplatná konzumace ve VIP lounge s hvězdami Žebříku: pivo - Gambrinus 10° a 12° (točené do skla), víno bílé a červené - Cantine Borga, nealko - PepsiCo, džus, voda z vodního baru... (do vyčerpání zásob)
- Parkování v areálu místa konání

www.facebook.com EVENT: www.facebook.com

Více informací o slavnostním vyhlášení ZDE

 


NAVIGACE
DEPO2015, Presslova 14, Plzeň (GPS: 49.7388353N, 13.3827667E)

 


Kudy na Žebřík

MHD:
Trolejbusy č. 13, 10, 14 - zastávka U Radbuzy (trasa)

Autem:
příjezd od Prahy


NOVINÁŘSKÉ AKREDITACE


E-mail: akreditace@anketazebrik.cz

Uzávěrka akreditací: 6. března 2018 - Pozdější žádosti nebudou brány na zřetel.


Podmínkou pro získání novinářské akreditace je doložení minimálně dvou zveřejněných článků, pozvánek a jiných materiálů o tomto ročníku ankety Žebřík.

 

 

UBYTOVÁNÍ

Hotel Victoria
Adresa: Borská 19, Plzeň
Cena: od 995 Kč
Email: hotel@hotel-victoria.cz 
Web: http://www.hotel-victoria.cz

 

Hostel Euro Plzeň
Adresa: Na Roudné 1, Historické centrum, Plzeň
Cena: od 450 Kč / osoba / noc
Email: recepce@ubytovaniplzen.cz
Web: www.eurohostel.cz

 

Hostel River
Adresa: Černická 625/12, Plzeň - Jižní předměstí
Cena: od 350 Kč / osoba / noc
Web: www.hostelriver.webnode.cz

 

Pension ANTICA
Adresa: Prokopova 34, Plzeň
Cena: od 750 Kč / osoba / noc
Email: info@pension-antica.cz
web: www.pension-antica.czUbytovna Plzeň
Adresa: Zahradní 21 a 18, Slovanská 178, Plzeň - Slovany
Cena: od 800,- Kč / den / apartmán
Email: recepce@ubytovaniplzen.cz
Web: www.ubytovaniplzen.cz 

 

CATERING

Gastromomické služby v DEPO2015 zajišťuje BELVEDERE Pilsen s.r.o.

 

FOTO A VIDEO

V místě konání je povoleno fotografování profesionálním fotoaparátem pouze akreditovaným novinářům s platným fotopasem. Do místa konání tedy není dovoleno vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. Tolerované jsou pouze neprofesionální automatické fotoaparáty, v blízkosti pódií je zakázáno používat fotoaparáty s bleskem. U vchodu i na jiných místech jsou diváci podrobeni kontrole bezpečnostní služby, která je povinna nevpustit do areálu žádné osoby s výše uvedenými zařízeními. Posouzení, zda-li dané zařízení patří mezi "profesionální", náleží výhradně bezpečnostní službě. Pořizování videozáznamů v místě konání je zakázáno. Výjimku tvoří předem akreditované filmové štáby. Každá osoba vstupující na akci souhlasí bez dalšího upozornění s bezplatným využitím svého záznamu nebo podobizny jako součásti jakéhokoli obrazového záznamu, přenosu či reprodukce pro komerční a propagační účely v rámci zobrazení celé nebo části akce a v souvislosti s akcí, pořadatelem a jejich partnery.

 

IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY

Každý návštěvník akce obdrží po předložení vstupenky identifikační náramek, který mu pracovník akce upevní na zápěstí. Tento náramek ho opravňuje ke vstupu do místa konání s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Identifikační náramek je nepřenosný, při poškození je zcela neplatný bez náhrady škody. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do místa konání i při namátkových kontrolách v rámci místa konání prokázat tímto náramkem bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvníkovi umožněn vstup na akci, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou z místa konání.

 

ZÁKAZY

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do místa konání vnášet jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a omamné látky, hořlaviny, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery ani profesionální fotoaparáty. Je zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických nebo video záznamu a to i pro vlastní potřebu. Výjimku tvoří plně automatické neprofesionální fotoaparáty, které však nesmí být využívány k fotografování z vystoupení jednotlivých účinkujících. Rovněž není dovoleno vnášet do místa konání vlastní jídlo a nápoje.

 

ZTP

Pro držitele průkazu ZTP je umožněn vstup na akci s platnou vstupenkou a bude jim umožněn přístup do zvýšeného VIP sektoru v hlavním sále.

 

Praktické informace Praktické informace

Mohlo by Vás zajímat

zavřít