JAMES BROWN VYSTOUPÍ O DEN DŘÍVE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

JAMES BROWN zahraje v pražské T-Mobile Aréně v sobotu 4. září namísto původně potvrzeného nedělního termínu. Brown tak v Praze ukončí evropskou část turné Seven Decades of Funk. Lístky s datem 5. září, kterých se zatím prodalo několik stovek, jsou platné i pro vystoupení v sobotu.

JAMES BROWN VYSTOUPÍ O DEN DŘÍVE JAMES BROWN VYSTOUPÍ O DEN DŘÍVE

James Brown vystoupí v Praze o den dřív – 4. září!
V T-Mobile Aréně ukončí evropskou část turné

Praha, 3. srpna – Legenda světového funku James Brown zahraje v pražské T-Mobile Aréně v sobotu 4. září namísto původně potvrzeného nedělního termínu. Brown tak v Praze ukončí evropskou část turné Seven Decades of Funk. Lístky s datem 5. září, kterých se již prodalo několik stovek, jsou platné i pro vystoupení v sobotu.

„Důvodem, proč James Brown změnil termín koncertu, je fakt, že se chce dříve vrátit do Spojených států. Jeho další plánovaný koncert v Turecku byl totiž odvolán,“ říká Pavla Konupčíková z pořádající společnosti Board Show. Lokální promotér v Turecku nebyl schopen garantovat jedenasedmdesátiletému hudebníkovi podmínky, které vyžadoval.

„Rozhodnutí Jamese Browna jsme museli respektovat. Druhá možnost byla, že by ho Praha nikdy neviděla. Posunout koncert o den dopředu nebylo úplně jednoduché, protože pro Browna zajišťujeme všechno od nástrojů pro muzikanty z jeho skupiny, přes sušák na vlasy do šatny až po přeobjednání letenek zpátky do USA. Ale zvládli jsme to,“ dodává Konupčíková.

zavřít