Billy Talent chystají do Prahy a Olomouce strhující a energickou show

Vydáno 05.04.2017 | autor: redakce

Kanadští punkeři Billy Talent míří do Prahy. Ve čtvrtek 3. srpna předvedou na hlavním dvoře smíchovského Staropramenu to, co umí nejlépe: strhující a energickou rockovou show. O dva dny dříve vystoupí v Olomouci. 

Billy Talent chystají do Prahy a Olomouce strhující a energickou show Billy Talent chystají do Prahy strhující a energickou show

"Billy Talent už dvakrát nadchli fanoušky na Rock for People, a jsme rádi, že je letos v létě můžeme opět představit i v metropoli." říká Michal Thomes z agentury Ameba, která v rámci cyklu koncertů Rock for People Presents kapelu Billy Talent do Prahy přiveze. S úsměvem dodává: "Tihle kanadští chlapíci si našli k českým fanouškům velmi srdečný vztah, což platí i obráceně. A jak lépe takové přátelství oslavit, než uprostřed léta na nádvoří slavného smíchovského pivovaru?"

Aerodrome festival bouřil i v hale: Prahu dobyli Korn, Bring Me The Horizon i Billy Talent

Billy Talent přijedou do Prahy v rámci turné, provázející jejich poslední album Afraid of Heights. V rámci série Rock for People Presents potvrdili pořadatelé také koncert další ikonické kapely: v září vystoupí v Praze a Brně jedna ze stálic hardrockového nebe, jihoafrická parta Seether.

vložte odkaz, text nemažte

Koncert kanadských Billy Talent v rámci série Rock for People Presents se uskuteční 3. srpna 2017 na hlavním dvoře pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. Vstupenky na v ceně 790 Kč jsou v prodeji na GoOut.cz. Více informací na www.rockforpeople.cz.

tz, jm

Témata: Billy Talent, Rock For People, rock, koncerty

zavřít