Byli nominovaní na Grammy, teď vystoupí ve Futuru. Fever 333 se představují Čechům

Vydáno 09.06.2019 | autor: redakce

Kdo si chce koordinovaně zazuřit v kotli stejně smýšlejících a rozpumpovat krev na žhavá témata současnosti, rozhodně nemůže vynechat koncert superskupiny Fever 333, která je právě na turné s Bring Me The Horizon.

Byli nominovaní na Grammy, teď vystoupí ve Futuru. Fever 333 se představují Čechům Byli nominovaní na Grammy, teď vystoupí ve Futuru. Fever 333 se představují Čechům

Příležitost se naskytne co nevidět. Energická kalifornská trojice, která si nedávno vysloužila nominaci na Grammy, se u nás premiérově představí 10. června v pražském klubu Futurum. Přivezou s sebou svojí čerstvou novinku, debutovou desku Strength In Numb333rs, která sklízí chválu ze všech stran.

Raketový start tohoto tria z kalifornského Ingelwoodu (zformováno v červenci 2017) jen dosvědčuje, že se dá chytit ta pravá vlna v ten pravý čas, když jste na to řádně připraveni. Úsporné obsazení této superskupiny: rap Jason Aalon Butler (ex-letlive., Pressure Cracks), kytara Stevis Harrison (ex-The Chariot), bicí Aric Improta (Night Verses) a názorová jednota v kapele zaručuje silový angažovaný zážitek.

Rock for People ohlásil hvězdy. Vystoupí Franz Ferdinand, Bring Me The Horizon i Vypsaná Fixa s orchestrem

Do lidí perou svojí vzdornou hudbu se zaujetím guerrillové jednotky, riffy, skřeky, řev a pot, nechybí ovšem zpěvné refrény a melodické linky, i halekačka se najde. Za ne tak vzdálenými humny mávají Rage Against The Machine. Frontman verbuje napříč lidstvem a volá po respektu k sobě samým, k lidem i k prostředí, a nejlépe za střízliva, neboť sám je straight edge. Butler vás chce šokovat, probudit i spasit zároveň.

Text: TZ

Témata: Fever 333, koncert, Futurum, Rock for People Concerts

zavřít