České srdce oznamuje hosty výročního koncertu: Blanka Šrůmová, Michal Pavlíček, Vladimír Merta a další

Vydáno 14.12.2015 | autor: redakce

Koncert kapely České srdce k 25. narozeninám už zná první hosty. Oslava proběhne 20. prosince v pražském Lucerna Music Baru a budou u toho umělci, kteří se už v minulosti podíleli na jejich deskách. K prvním ohlášeným jménům patří Blanka Šrůmová, Michal Pavlíček a Vladimír Merta.

České srdce oznamuje hosty výročního koncertu: Blanka Šrůmová, Michal Pavlíček, Vladimír Merta a další České srdce vystoupí 20. prosince v Lucerna Music Baru

České srdce letos vydalo své sedmé řadové album Noční motýl. Prvním singlem se stala píseň Rudé slunce, která dostala i klipovou podobu. Vizuálního zpracování se dosud dočkaly už tři songy - kromě zmíněného ještě Kroužím nad tebou a Napospas trávě.

České srdce tluče už čtvrt století! Slaví novou deskou i koncertem v Lucerna Music Baru

Novinka přináší pro skupinu již tradiční houslové melodie a samozřejmě nechybí ani charakteristický keltský zvuk. Jednotlivé písničky otextovali například Ivan Hlas, Petr Hons, Lukáš Pavlásek nebo Lou Fanánek Hagen, který song pojmenovaný Napospas trávě nejen napsal, ale následně si v něm i zahostoval.

České srdce interview: Noční motýl vylétne na Okoři

Nejen nové skladby, ale i známé hity Srdce z Avalonu nebo Bosou nohou žárem kapela představí během speciálního koncertu, který bude pomyslnou tečkou za oslavou pětadvacátého výročí existence skupiny. "20. prosince se na Vás všechny v pražském Lucerna Music Baru těšíme. Se Srdcem pilujeme všechny naše hity i nové věci z desky a hlavně přijdou i hosté…" vzkazuje Michal Šenbauer.

tz, jm

zavřít