ROXY slaví narozeniny, dárky dostávají fanoušci: Co všechno bude zdarma?

Vydáno 16.10.2015 | autor: admin

Pražský klub ROXY slaví dvacáté třetí narozeniny, nicméně dárky dostávají fanoušci. Velká část narozeninového programu BE23 bude tento rok zdarma jak v ROXY, tak v NoD. Těšte se na koncerty, divadlo, audiovizuální performance a výstavy. „Všichni jsou zváni do budovy na Dlouhé 33. ROXY platí!“ vzkazuje manažer klubu Jaroslav Stanko. Podívejte se na přehled toho nejzajímavějšího z celého týdne.

ROXY slaví narozeniny, dárky dostávají fanoušci: Co všechno bude zdarma? Roxy slaví narozeniny, ale dárky dostávají fanoušci.

Pondělí 19. října
Hned první den se v klubu ROXY v rámci zahájení představí novozélandský glitch-hopový objev Opiuo. Pokud vás baví hudba The Glitchmob tak vám tohle určitě nesmí uniknout. V divadle NoD otevře festival interaktivní pohybová performance v koprodukci s audiovizuálním studiem Lunchmeat. Uchvátí vás projekcí generativní grafiky italského audiovizuálního studia - "Ljós".

V pondělí se obdivovatelům umění představí čtyři vernisáže: odhalení nového objektu nad křižovatkou Dlouhá/Rybná, výstava Exakta, Celkový rozhled a nové ROXY Visuals.

BE23 oslava narozenin ROXY/NoD představuje kompletní program

Středa 21. října
Čekejte obrovskou nálož aktuální české hudby. Soundz Czech propojí prostory ROXY/NoD a na pěti pódiích se během večera vystřídá devět českých kapel v čele s Vladimírem 518, který vystoupí jeho IDIOT live band, Vložte Kočku a Manon Meurt. Budova bude tepat v jednom rytmu.

Soutěž o 2 konzumační karty na Sound Czech v hodnotě 1000 Kč

Sobota 24. října
Sobota potěší milovníky nových médií. FATAMONTÁŽ v NoDu bude montovat a demontovat zvuk, pohyb lidského těla, světlo a prostor. Představí se špičky současného českého tanečního a výtvarného světa se čtyřmi site-specific projekty, které spojuje téma geometrie.

Celý program narozenin ROXY najdete zde.

tz, jm, foto: www.klapper.cz

 

 

zavřít