Legendární pražský klub Roxy a experimentální prostor NoD oslavují 27 let ve velkém stylu

Vydáno 14.10.2019 | autor: redakce

ROXY i NoD nabídnou širokou škálu koncertů, parties, výstav a divadelních představení. Program poběží od pondělí 21. do soboty 26. října a bude pořádně nabitý.

Legendární pražský klub Roxy a experimentální prostor NoD oslavují 27 let ve velkém stylu Legendární pražský klub Roxy a experimentální prostor NoD oslavují 27 let ve velkém stylu

Klub ROXY patří již 27 let ke špičce nejen české, ale i evropské klubové kultury. Stylová art-deco architektura prvorepublikového kina, vášeň pro hudbu a cit pro umění charakterizují dnes již legendární prostor ROXY. Na předešlých oslavách vystoupila taková jména jako Morcheeba, Slaves, Solomun, Stephan Bodzin, High Contrast a mnoho dalších. I u letošních oslav narozenin budou stát špičková jména světového formátu. Hlavním tahákem bude bez pochyby mistr grimové scény Skepta, který se pro obrovský zájem přesunul do Fora Karlín.

Thorsten Quaeschning (Tangerine Dream) interview: Seriály typu Stranger Things představují naši starší hudbu mladým

Program ROXY otevře hned v pondělí, respektive úterý projekt divadla NoD s názvem Zaživa, při kterém budou návštěvníci bojovat o holý život. Hlubiny klubu zasáhne zombie apokalypsa! Ve středu se žezla chopí pionýři elektroniky, průkopníci syntezátorů a krautrockové ikony Tangerine Dream, se kterými jsme nedávno vydali rozhovor.

Manon Meurt a Luvver odehrají v rámci narozenin Roxy speciální sety

Den poté se dočkáme vystoupení česko-slovenského spojení Manon Meurt a Luvver se speciální audiovizuální liveshow. Jak již bylo řečeno, v pátek si netradičně odskočíme na Skeptu do Fora Karlín, ale tím nekončíme. V ROXY si poté dáme britskou techno ikonu Rebekah. 27 let klubu zakončíme v sobotu při drum and bassové smršti s Black Sun Empire. Podrobný program v NoDu najdete zde.

Text: TZ

Témata: Roxy, NoD, Skepta, Tangerine Dream, Manon Meurt, Luvver, Rebekah, Black Sun Empire

zavřít