Máte rádi rap? Přichystejte se na velký rapový podzim díky klubu Roxy

Vydáno 22.10.2019 | autor: redakce

Připravte se na podzim plný nekompromisní flow a rýmů přesnějších než snajpr. Od října do prosince totiž #ROXYJEDERAP a přináší hvězdná jména tuzemské i světové hiphopové a grimové scény.  Skepta, AJ Tracey, Wiley, Ocean Wisdom, P Money, Calin, Viktor Sheen, Peneři…

Máte rádi rap? Přichystejte se na velký rapový podzim díky klubu Roxy Máte rádi rap? Přichystejte se na velký rapový podzim díky klubu Roxy

Co vás všechno čeká?

Skepta ve Foru Karlín

25/10 Mezi highlighty patří koncert britské grimové superstar Skepty, kterého si ROXY pozvala na narozeniny. Díky enormnímu zájmu se koncert přesunul do Fora Karlín a brzy se vyprodá. Aby toho nebylo málo, Skepta si pozval na pomoc AJ Traceyho. Hvězdný lineup zaručen.

Hlavní představitel žánru grime Skepta vystoupí v rámci narozenin ROXY

Ocean Wisdom

30/10 Když už zmiňujeme flow, hned poté se s kadencí samopalu chystá do ROXY i Ocean Wisdom. Dle několika časopisů předčil rychlostí rýmování i samotného Eminema. Jeho hvězda stoupá strmě nahoru, a tak má za sebou spolupráci s Dizzee Rascalem nebo P Moneym a tím určitě nekončí. K poslechu doporučujeme i blížící se mixtape s hosty jako Fatboy Slim nebo Ghetts!

Je jeden z nejrychlejších raperů na světě. Ocean Wisdom vystoupí v ROXY

Viktor Sheen

2/11 Dříve jmenovaný Calin má za sebou zase spolupráci s člověkem následujícím. Viktor Sheen už stačil svůj pražský koncert vyprodat, takže pokud nemáte lístky, situace je asi marná. Pokud ale ano, čekejte křest jeho nového alba Černobílej Svět, které lze na Youtube najít snad celé v trendech.

Smack One & P Money

23/11 Vracíme se k P Moneymu, kterého si již tradičně pozval Smack One. Tomu se navíc podařil husarský kousek a tak se jako speciální host představí i legendární Wiley! K tomu přidejme jména Manga a Rude Kid a další grimová slavnost je na světě.

PSH

6/12 A co by to bylo za program bez matadorů domácí scény PSH. Co bude, až nebude rap, sice nevíme, nicméně dokud je, budeme Penery poslouchat. Jejich nové album Debut obzvlášť. To totiž v klubu také pokřtí a určitě si k tomu přizvou i spoustu hostů. Očekáváme Maniaka a podobné celebrity.

Rapová trojka PSH vydává mystifikační album Debut. Prý na něm pracovala celý život

Text: TZ

Témata: Roxy, rap, hip hop, Skepta, PSH, Smack One, P Money, Viktor Sheen, Ocean Wisdom

zavřít