Narozeniny Roxy proběhnou ve velkém stylu. Vystoupí Skepta, Tangerine Dream nebo Manon Meurt

Vydáno 14.10.2019 | autor: redakce

Letošní oslavy 27. narozenin Roxy a experimentálního prostoru NoD proběhnou jako každoročně ve velkém stylu. Roxy i NoD nabídnou širokou škálu koncertů, parties, výstav a divadelních představení. Program poběží od pondělí 21. do soboty 26. října a bude pořádně nabitý. 

Narozeniny Roxy proběhnou ve velkém stylu. Vystoupí Skepta, Tangerine Dream nebo Manon Meurt Narozeniny Roxy proběhnou ve velkém stylu. Vystoupí Skepta, Tangerine Dream nebo Manon Meurt

Klub Roxy patří již 27 let ke špičce nejen české, ale i evropské klubové kultury. Stylová art-deco architektura prvorepublikového kina, vášeň pro hudbu a cit pro umění charakterizují dnes již legendární prostor Roxy. Na předešlých oslavách vystoupila taková jména jako Morcheeba, Slaves, Solomun, Stephan Bodzin, High Contrast a mnoho dalších. I u letošních oslav narozenin budou stát špičková jména světového formátu. Hlavním tahákem bude bez pochyby mistr grimové scény Skepta, který se pro obrovský zájem přesunuje do Fora Karlín. Ale vše popořadě...

Thorsten Quaeschning (Tangerine Dream) interview: Seriály typu Stranger Things představují naši starší hudbu mladým

Program Roxy otevře hned v pondělí, respektive úterý projekt divadla NoD s názvem "Zaživa", při kterém budou návštěvníci bojovat o holý život. Hlubiny klubu zasáhne zombie apokalypsa! Ve středu se žezla chopí pionýři elektroniky, průkopníci syntezátorů a krautrockové ikony Tangerine Dream.

Den poté se dočkáme vystoupení česko-slovenského spojení Manon Meurt a Luvver se speciální audiovizuální liveshow. Jak již bylo řečeno, v pátek si netradičně odskočíme na Skeptu do Fora Karlín, ale tím nekončíme. V Roxy si poté dáme britskou techno ikonu Rebekah. Narozeniny klubu zakončíme v sobotu při drum'n'bassové smršti s Black Sun Empire. Podrobný program v NoDu najdete zde.


Souhrnný program ROXY:

Po/Út 21.-22.10. - BE27: ZAŽIVA! Láďa Karda & kol.

St 23.10. - BE27: Tangerine Dream (DE)

Čt 24.10. - BE27: Manon Meurt / Luvver

Pá 25.10. - BE27: Skepta (UK) | Fórum Karlín

Pá 25. 10. - BE27: Rebekah (UK)

So/Sat 26.10. - BE27: Black Sun Empire (NL)

tz, jm

Témata: Roxy, BE27, Skepta, Tangerine Dream, Manon Meurt

zavřít