The Offspring se po roce vrátí do Česka, v srpnu zahrají v Praze

Vydáno 07.06.2017 | autor: redakce

V Praze se po šesti letech zastaví punk-rockeři The Offspring. Vystoupí. 23. srpna v Malé sportovní hale. V České republice jsme je naposledy viděli loni, kdy patřili k tahákům festivalu Rock for People. 

The Offspring se po roce vrátí do Česka, v srpnu zahrají v Praze The Offspring se po roce vrátí do Česka, v srpnu zahrají v Praze

The Offspring, kteří mají na svém kontě devět studiových alb a jedno album s největšími hity, přijedou s plnohodnotným koncertním playlistem osvědčených hitů a zřejmě i s několika dalšími novými kousky z  připravovaného studiového alba.

LIVE: Offspring na Rock for People moc nemluvili, pod pódiem to přesto žilo

Vznikli v roce 1984 v Kalifornii, během své historie odehráli více než 1100 koncertů po celém světě a prodali přes 40 milionů nosičů. Jejich třetí studiové album Smash z roku 1994 bylo nejprodávanějším albem, které kdy vyšlo u nezávislého vydavatelství. Ta další již pravidelně okupovala přední příčky prodejních hitparád. Na nové studiové album kapely se čeká od roku 2012, kdy vyšlo Days Go By.

vložte odkaz, text nemažte

The Offspring jsou jednou z  koncertních stálic světové rockové scény a hrají v sestavě Dexter Holland (zpěv, kytara), Noodles (kytara), Greg K (baskytara) a Pete Parada (bicí). Mezi jejich nejznámější skladby patří rockové hymny Pretty Fly, Self Esteem, Come Out And Play (Keep 'Em Separated), The Kids Aren't Alright a You're Gonna Go Far, Kid.

Jako předkapely představí The Offspring českým fanouškům dvě nadějné kapely mezinárodní punk-rockové scény. Německo-švédskou kapelu Newdrive a britskou The Bottom Line.

tz, jm

Témata: The Offspring, punk-rock, Rock For People, koncerty

zavřít