V dubnu se do Roxy vrací Etherwood a přiveze s sebou Med School showcase

Vydáno 31.01.2018 | autor: redakce

Med School se opět vrací do Prahy, zahraje v Roxy 20. dubna. Zatím vždy vyprodaná showcase přijíždí v bohatém složení, tentokrát i se speciálním hostem Kimyan Law. Zahraniční liquid funky line-up s prvky inteligentního drum'n'bassu bude znít klubem do samotného rána. Nebudou chybět Etherwood, Keeno nebo třeba experimentátor Bop. Celým mejdanem provede dvorní Med School MC Ruthless.

V dubnu se do Roxy vrací Etherwood a přiveze s sebou Med School showcase V dubnu se do Roxy vrací Etherwood a přiveze s sebou Med School showcase

Med School má za sebou už dvanáct let své existence a patří bez debat mezi nejsilnější světové značky drum'n'bassu a liquid funku. Jde o již čtvrtou edici této showcase noci a vždy bylo v ROXY vyprodáno. Od roku 2006, kdy Tony Colman (London Elektricity) založil Med School jako sesterský a více experimentální label Hospital Recordings, se v lavicích pomyslné lékařské fakulty vystřídali studenti jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood nebo Keeno.

Nadpozemská bytost, zahalená do tajemna zlaté masky. Claptone míří do Roxy

Smyslem je přinášet experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure, která dává příležitost novým talentům a posouvá hranice drum'n'bassu tam, kde by je před pár lety málokdo čekal.

Tentokrát si Etherwood a spol. pozvali talentovaný objev posledních dvou let Kimyan Law. Rakouský producent s africkými kořeny zaujal svým typickým soundem a dvěma alby na labelu Blu Mar Ten. Stoprocentní kvalita a to nejlepší z liquid funku a deep drum'n'bassu v podání Med School a Technimatic. Be there or be square!

Téma: Roxy, Med School, Etherwood

lš, tz

zavřít