Label Med School se vrací do Prahy, v Roxy předvede to nejlepší z liquid funku a drum'n'bassu

Vydáno 30.01.2017 | autor: redakce

Milovníci liquid funku a drum'n'bassu pozor! Sesterský label Hospitalu Med School se opět vrací do Prahy. Již dvakrát se jim podařilo vyprodat Roxy a tentokrát přijíždí i se speciálními hosty Technimatic. Během této noci nás čeká na hlavním pódiu čistě zahraniční line up od začátku do samotného konce. Nebudou chybět Etherwood, Keeno nebo Anile. Celým mejdanem provede dvorní Med School MC Ruthless.

Label Med School se vrací do Prahy, v Roxy předvede to nejlepší z liquid funku a drum'n'bassu Label Med School se vrací do Prahy, v Roxy předvede to nejlepší z liquid funku a drum'n'bassu

Med School minulý rok oslavil ve velkém stylu 10 let své existence a po loňské vyprodané show v Roxy přijíždí znovu i se speciálními hosty.. Od roku 2006, kdy Tony Colman (London Elektricity) založil Med School jako sesterský a více experimentální label Hospital Recordings, se v lavicích pomyslné lékařské fakulty vystřídali studenti jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood nebo Keeno.

Aplikace My Roxy hlásí novinky: Na fanoušky čeká v Roxy spousta odměn!

Smyslem je přinášet experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure, která dává příležitost novým talentům a posouvá hranice drum&bassu tam, kde by je před pár lety málokdo čekal.

17. března přiváží v rámci další showcase i speciální hosty, kterými jsou britští liquid-funkoví mágové Technimatic, kteří v minulém roce vydali album Better Perspective. To nejlepší z liquid funku a deepového drum'n'bassu v podání Med School a Technimatic. Be there or be square!

tz, jm

Témata: Med School, Roxy, koncerty, kluby

zavřít