Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Při večeři s přáteli se náhle sesunul k zemi

Vydáno 13.04.2024 | autor: iREPORT

Zemřel zpěvák Daniel Vali známý především z Maxim Turbulenc. Za jeho smrtí stojí pravděpodobně infarkt. Podle CNN Prima News zemřel ve chvíli, kdy byl na večeři s přáteli. Náhle se sesunul k zemi a ani přes rychlý zásah zdravotníků se ho bohužel nepodařilo oživit. Muzikantovi bylo 53 let.

Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Při večeři s přáteli se náhle sesunul k zemi Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Při večeři s přáteli se náhle sesunul k zemi

Úmrtí Daniela Valiho potvrdila kapela na svých facebookových stránkách. „Budeš tady s námi pořád, kamaráde,“ připsala k černobílé fotografii.

Podle zjištění CNN Prima News zemřel Vali během večeře s přáteli. Účastnil se jí mimo jiné jeden z členů Divokýho Billa. Všichni se dobře bavili, když se hvězda Maxim Turbulenc náhle sesunula k zemi. Nebylo jí už pomoci.

Smrt si říká rock'n'roll: Příběhy zesnulých hvězd

„Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu uvěřit tomu, co se stalo,“ řekl pro zmíněný server další člen Maxim Turbulenc Tomáš Bača alias Timi.

Šokovaní jsou i další jeho kolegové. Svou soustrast rodině vyjádřili Felix Slováček, Dagmar Patrasová, Honza Musil nebo moderátor Libor Bouček.

Maxim Turbulenc se na scéně pohybují od poloviny devadesátých let. Proslavili se hraním lidových a dalších skladeb v diskotékovém pojetí. Jejich největším hitem je píseň Jede jede mašinka. Za svou existenci obdržela kapela osmnáct platinových desek.

red, foto: FB Maxim Turbulenc
Témata: Daniel Vali, Maxim Turbulenc, smrt

zavřít