Na co se těšit v listopadu: Lordi zahrají čtyřikrát, Bryan Adams míří do Ostravy, Coldplay do kin

Vydáno 01.11.2018 | autor: Andrea Černá

Ani v listopadu nebude o zajímavé koncerty nouze, právě naopak. V pražském Foru Karlín zahrají Bullet for My Valentine i Scooter, hned do čtyř českých měst zavítají finští Lordi. Do naší metropole přijedou i Michael SchenkerFrank Turner a Ray Wilson, zatímco Bryan Adams se zastaví v Ostravě. Živo bude také ve vybraných klubech - Roxy, Rock Café nebo Chapeau Rouge. A v kinech vás potěší Coldplay

Na co se těšit v listopadu: Lordi zahrají čtyřikrát, Bryan Adams míří do Ostravy, Coldplay do kin Na co se těšit v listopadu: Lordi zahrají čtyřikrát, Bryan Adams míří do Ostravy, Coldplay do kin


Saytek
Chapeau Rouge, Praha
3. 11.

Joseph Keevill neboli Saytek pochází z Velké Británie a za svou kariéru se představil v mnoha významých klubech po celém světě, včetně berlínského Tresoru nebo londýnského The Egg. Během své desetileté kariéry vydal přes 200 originálních tracků, remixů a editů vlastních živých vystoupení. O support se postará Thomas Tesla a Ly Sas z Gruzie.

Do Chapeau Rouge míří Saytek, který už dobyl kluby v Berlíně i Londýně

Bullet for My Valentine
Forum Karlín, Praha
4. 11.

První listopadovou neděli to ve Foru Karlín rozbalí velšská ikona metalcoru Bullet for My Valentine. Na aktuální koncertní setlist se už dostaly i singly z poslední desky Gravity, která vyšla letos v červnu. Jako speciální host vystoupí Of Mice And Men, Nothing More a Shvpes.

Aerodrome festival odpálili Wiz Khalifa, Parkway Drive nebo Bullet For My Valentine

The Parlotones
Rock Café, Praha
4. 11.

Turné ke dvaceti letům od založení kapely zrovna jedou indie rockoví The Parlotones z Jihoafrické republiky. Během své kariéry vystoupili na zahajovacím ceremoniálu Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010 právě v JAR. V Evropě se představili po boku Snow Patrol. Nyní přijedou do pražského Rock Café.

Hvězdní The Parlotones z Jihoafrické republiky míří do Rock Café

Lordi
Praha, Zlín, Ostrava, Pardubice
8. 11. -11. 11.

Lordi zavítají s turné Sexorcism hned do čtyř českých měst. V první půlce listopadu se na ně můžou těšit fanoušci v Praze, Zlíně, Ostravě a Pardubicích. Výstřední finští hudebníci vystupující v maskách a kostýmech se do Česka vrátí po krátké době, letos v létě totiž vystoupili na festivalu Masters of Rock.

Masters Of Rock přivítal další hvězdy: Lordi strašili svými převleky, Avatar přivezl metalový cirkus

Chase And Status
Roxy, Praha
9. 11.

Jeden z největších drum'n'bassových projektů současnosti Chase And Status přiveze do klubu Roxy ochutnávku chystaného alba RTRN II JUNGLE. Desku nahrávali na Jamajce s místními vokalisty. V Praze jejich DJ set doplní MC Rage.

Drum'n'bassová ikona Chase And Status se poprvé předvedla v Roxy

Scooter
Forum Karlín, Praha
12. 11.

Hvězda evropské taneční a elektronické scény přijede v rámci turné s netradičně dlouhým názvem 100% Scooter - 25 Years Wild & Wicked. To svědčí jen o jednom - Scooter oslaví své pětadvacáté narozeniny i v Praze s českými fanoušky.

Ohnivý Scooter se vrátil do PrahyColdplay v kinech
14. 11.

Coldplay poprvé v historii vypráví svůj výjimečný příběh. V dokumentu A Head Full Of Dreams přibližují dvacetiletý vývoj kapely od úplných začátků v londýnských barech až po největší pódia celého světa. Napůl dokument s exkluzivními záběry, napůl sestřih koncertů z celosvětového turné promítnou česká i slovenská kina v jeden jediný večer - 14. listopadu.

Coldplay v kinech: V listopadu bude na jediný večer k vidění jejich exkluzivní dokument a živákMichael Schenker Fest
Kongresové centrum, Praha
14. 11.

Michael Schenker Fest je nejen vtipný název pro turné špičkových muzikantů, ale stejně se jmenuje i superskupina, která vystoupí v pražském Kongresovém centru. Vévodit jí bude jedna z ikonických postav historie heavy metalu, kytarista Michael Schenker, jehož originální styl kytarové hry ovlivnil desítky následovníků. Za mikrofonem se vystřídají zpěváci Gary Barden, Graham Bon-net, Robin McAuley a Doogie White.

Michael Schenker interview: První koncert, jaký jsem navštívil, byl ten, na kterém jsem sám hrál

Frank Turner
Roxy, Praha
18. 11.

Oblíbenec českého publika Frank Turner se opět vrací do Prahy i se svou kapelou The Sleeping Souls. Poslední album Songbook, na kterém se objevily přepracované starší skladby, vyšlo loni na podzim. Jako předkapely vystoupí kanadští PUP a londýnská dvojice Xylaroo.

Sympaťák Frank Turner si omotal Prahu kolem prstu: Jeho show by zvedla i z hrobu

Ray Wilson
Lucerna Music Bar, Praha
26. 11.

Ray Wilson byl jedním z frontmanů art rockové legendy Genesis. Ke konci listopadu se představí nejdříve v pražském Lucerna Music Baru a o den později ve Zlíně v klubu Masters of Rock Café. V Genesis zpíval mezi lety 1996 a 1998 a okolo pětadvaceti největších hitů kapely plánuje odehrát i během více než dvouhodinového vystoupení.

Ex-Genesis zahrál na jihu Moravy

Bryan Adams
Ostravar Aréna, Ostrava
29. 11.

Naposledy se u nás předvedl v Brně, nyní přijede pro změnu do Ostravy. Kanaďan Bryan Adams koncertuje už tři desítky let a stále patří k poprockovým hvězdám první třídy. Koncert je určen pouze k sezení a určitě dojde i na hity Summer of 69 nebo Run To You.

Bryan Adams znovu připomene své největší hity, tentokrát v Ostravě

Témata: Bryan Adams, Ray Wilson, Frank Turner, Scooter, Lordi, Bullet for My Valentine, Of Mice And Men, The Parlotones, Saytek, Chase And Status, Coldplay, Michael Schenker

zavřít