Blind Channel a Ghøstkid přivezli do Prahy nová alba, MeetFactory se prohýbalo pod vlnou energie

Vydáno 2024-04-18 07:09:36

Finští nu-metalisté Blind Channel se vrátili do Prahy s novým albem Exit Emotions. Rozsáhlý setlist byl z velké části věnovaný právě nové desce, došlo však i na největší hity. Celý večer odstartovali s Deadzone a dál už to byla smršť, kdy nejeden nezůstal v klidu – ať už se jednalo o ruce ve vzduchu nebo moshpity.

Na turné si Blind Channel pozvali zajímavé hosty. Mezi nimi českým fanouškům jistě známého Ghøstkida, který se v tuzemsku naposled představil v roce 2023 coby support Bad Omens. V MeetFactory přehrál songy z aktuálního alba Hollywood Suicide, se kterým do Prahy dorazí znovu 1. října, kdy zahraje v Rock Café. To, že spousta přítomných dorazila přímo na něj, bylo znát z velké podpory publika. K "Sushimu" se ochotně připojilo ať už v moshi, tak i v refrénech.

Celý večer pak otevřeli finští punkrockoví rock band from hell, kteří mají skvěle našlápnuto. Byť na Spotify jejich punkrock není zas tak fresh a svižný, naživo rozhodně věděli, co dělají. Radost z toho, že konečně vyrazili na šňůru mimo Finsko, na nich byla znát. A to, jestli jsou Green Day jejich múzou, je možná zbytečnou otázkou. Nemluvě o vzhledu zpěváka Janiho Tillmana, který jakoby mladému Billiemu Joe Armstrongovi vypadl z oka.

Foto: Monika Jetelová
Témata: Blind Channel, Ghøstkid, rock band from hell, MeetFactory

Blind Channel a Ghøstkid přivezli do Prahy nová alba, MeetFactory se prohýbalo pod vlnou energie Blind Channel a Ghøstkid přivezli do Prahy nová alba, MeetFactory se prohýbalo pod vlnou energie

Zobrazit fotogalerii (66)

zavřít