Dalším divným rokem okem fotografů | Rock for People Hope, autokoncerty v Holešovicích i Hrady.cz. Co všechno stihla Pavla Dolanská?

Vydáno 2021-12-28 08:00:59

Jak všem uživatelům Spotify řekl jejich letošní přehled hned v úvodu: "Tenhle rok byl všechno, jen ne normální." Za mě je to i docela přesné shrnutí uplynulé koncertní sezóny. Stále se zmítáme mezi nadšením a zklamáním z oznámených a následně zrušených, přesunutých, nebo výrazně zredukovaných akcí. Vrtá nám hlavou, jestli lístky na koncerty, které měly proběhnout v roce 2020, zůstanou v šuplíku i v roce 2022, a jestli se kapely, které se daly po letech dohromady a ohlásily turné, zase nestihnou rozpadnout. 

Přes všechny ty nekončící trable se letos nakonec povedlo pár skvělých akcí a radost z toho, že opravdu proběhly a my mohli být u toho, neznala mezí. Pro mě byla ta radost o to větší, že jsem si těch pár koncertů, které jsem letos stihla u nás i v zahraničí, mohla užít tak, jak to mám nejradši – s foťákem v ruce.

Foto: Pavla Dolanská
Témata: Rock for People, hrady.cz, ILAEY, The Valentines, Love You Honey Bunny, Queenie, John Wolfhooker, Måneskin, Leoniden, Annabelle, The Hives, Skynd, Mirai, Sebastian, Lovataraxx

Dalším divným rokem okem fotografů | Rock for People Hope, autokoncerty v Holešovicích i Hrady.cz. Co všechno stihla Pavla Dolanská? Dalším divným rokem okem fotografů | Rock for People Hope, autokoncerty v Holešovicích i Hrady.cz. Co všechno stihla Pavla Dolanská?

Zobrazit fotogalerii (15)

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk
zavřít