Emma Smetana s Emmou Drobnou uchopily v Roxy pop music po svém

Vydáno 2018-11-21 09:01:38

Ačkoliv vydala Emma Drobná svůj albový debut už před rokem (nepočítáme-li desku živých vystoupení ze SuperStar), na turné došlo až teď. Na některé věci je ale lepší si počkat, a tento koncert nebyl výjimkou. Svoji spíše elektronickou nahrávku You Should Know předvedla Drobná s bubeníkem, klávesistou a dvěma kytaristy. Celkem překvapivě zazněly skladby v rockovém kabátku, který i méně zábavnější kousky značně oživil. Mimo hitu Words a aktuálního filmového singlu Try došlo i na covery. Love The Way You Lie a zejména Čerešně daly vyniknout výjimečnému hlasu této zpěvačky. Album navíc získalo v půlce show platinové ocenění.

Emma Smetana přistoupila k prezentaci svých písní jinak. Své fanoušky během několika chvil s lehkostí přivedla do taneční nálady. Ano, zazněly naživo tak podmanivé Lies či Can't Give You Up. Jako novinku si Smetana přivedla na pódium pětičlenný minisbor, který ji vokálně doprovázel. Zazpíval si také Jordan Haj, který za obrovského potlesku se svou partnerkou odprezentoval i aktuální singl Lost & Found. Jako jednoznačný vrchol večera je však třeba označit skladbu Variace na renansanční téma, již si obě Emmy společně střihly jako duet. Vystoupení nabídlo mnoho chytlavých melodií, v momentech, jakým byla tato píseň, však došlo i na příjemné mrazení v zádech.

Text: David Böhm, Foto: Jaroslav Noska (www.noska-art.cz)

Témata: Emma Smetana, Emma Drobná, Roxy

Emma Smetana s Emmou Drobnou uchopily v Roxy pop music po svém Emma Smetana s Emmou Drobnou uchopily v Roxy pop music po svém

Zobrazit fotogalerii (31)

zavřít