TOP 5 videoklipů týdne: Pavel Callta našel svou spřízněnou duši, Emma Drobná natáčela ve vodárně

Vydáno 19.12.2019 | autor: redakce

Poslední dávka nových klipů pro rok 2019 je tu! Fanoušky potěšila bývalá vítězka SuperStar Emma Drobná, která chystá druhou desku, a činili se také Pavel Callta, Kontrafakt nebo Refew. Verona oprášila starý hit a přizvala si do něj Michala Davida. 

TOP 5 videoklipů týdne: Pavel Callta našel svou spřízněnou duši, Emma Drobná natáčela ve vodárně TOP 5 videoklipů týdne: Pavel Callta našel svou spřízněnou duši, Emma Drobná natáčela ve vodárně


Emma Drobná natáčela ve vodárně

Ve staré vodárně v Bratislavě natáčela nový klip slovenská zpěvačka Emma Drobná. Singl pochází z chystaného alba, které by mělo vyjít v příštím roce. Režie se ujal Boyo Dohnal.

Emma Drobná a Emma Smetana svými hlasy okouzlily plzeňskou Papírnu


Kontrafakt
vysílá do světa ochutnávku z nového alba

Nové album slovenských legend Kontrafakt vyjde už za pár dní. Jako ochutnávka slouží další klip, tentokrát k singlu Neviditelnej ve spolupráci s Viktorem Sheenem a Calinem.

Kontrafakt interview: V hip hopu stále udáváme tempo (I.)


Pavel Callta
představil zamilovanou sklabu

Další novinku servíruje Pavel Callta. Zamilovaná skladba s lehce vánoční atmosférou má povedený klip. V hlavní roli je vedle Pavla Callty Sabina Rojková, o produkci klipu se postarali Forward Creatives.

TOP 6 videoklipů týdne: Mňága a Žďorp to rozjela na Třecí party, Emma Smetana zachraňuje vztah, Pavel Callta vzpomíná


Refew
představuje novinku Z nebe do pekla

Klip k tracku z nové desky představuje i rapper Refew. Koncem října vydal desku nazvanou Pět růží, křest k ní proběhne příští rok v únoru. O produkci tohoto singlu se postaral KennyRough, který je hlavním autorem hudby pro Paulieho Garanda.


Verona
spojila síly s Michalem Davidem a nahrála skladbu pro Kapku naděje

Verona funguje stále dál, sice s novou zpěvačkou, zato sází pořád na staré hity. Song Náhodou vydala skupina už před třinácti lety, nyní spojila síly s Michalem Davidem a nahrála komornější podobu této diskotékové hitovky našeho mládí. Aby tomu zúčastnění dodali punc originality, přizvali navíc dětský sbor, protože čím jiným navodit v písni vánoční atmoféru. Asi se shodneme na tom, že píseň pro Kapku Naděje by si zasloužila originálnější pojetí.

Text: Kateřina Nováková

Témata: Emma Drobná, Kontrafakt, Pavel Callta, Refew, Michal David, Verona

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít