TOP 6 videoklipů týdne: Mňága a Žďorp to rozjela na Třecí party, Emma Smetana zachraňuje vztah, Pavel Callta vzpomíná

Vydáno 08.10.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Mezi nejlepší videoklipy týdne jsme tentokrát zařadili jen ty domácí. Novinku představuje finalistka SuperStar Eliška Rusková, Jasmína natáčela ve výjimečných lokalitách a metalová parta HI-FLY dala dokupy klip s Janem Lichtenbergem. Pavel Callta si zavzpomínal na své životní milníky, Emma Smetana zkouší v Over zachránit končící vztah a Mňága a Žďorp se během natáčení pobavila na Třecí párty.

TOP 6 videoklipů týdne: Mňága a Žďorp to rozjela na Třecí party, Emma Smetana zachraňuje vztah, Pavel Callta vzpomíná TOP 6 videoklipů týdne: Mňága a Žďorp to rozjela na Třecí party, Emma Smetana zachraňuje vztah, Pavel Callta vzpomíná


Eliška Rusková
cestuje časem 

Eliška Rusková je po roce od SuperStar stále vidět a vydává nové singly. Aktuálně představila společně s klipem skladbu Otisky, kterou produkoval i otextoval zpěvák Karelll. V hlavní roli se vedle Elišky ukazuje Jindřich Žampa, talentovaný mladý herec, kterého můžete znát z televizních seriálů nebo díky dabingu. 

TOP 8 videoklipů týdne: PSH lákají na novou desku, Eliška Rusková se spojila s rapperem


Jasmína se prezentuje hned ve třech postavách

Singl From the Future zpěvačky Jasmíny doprovází klip z produkce Jakobyfilms. Sama sebe v něm prezentuje hned třemi vizuálně a charakterově rozličnými postavami. Je šťastná a éterická jako víla, živá a bláznivá jako motorkářka, ale i unavená a zdrcená slečna. Skladba vznikla ve studiu Borise Carloffa, který produkoval Jasmínino debutové album. 


HI-FLY vypouštějí Maniaka

HI-FLY vznikli teprve v březnu 2017. Letos na podzim vydají svoje druhé mini-CD, ještě předtím představují klip k singlu Maniak. Metalová parta z Plzně povolala Jana Lichtenberga, který jí připravil povedený videoklip s dominantou v podobě živého srdce.


Mňága a Žďorp
natáčela s fanoušky

Mňága a Žďorp vysílá společně se svým novým albem Třecí plochy do světa také první video k němu. Je k písni Kdo čím chce být. Klip se natáčel na Třecí párty na statku saxofonisty kapely za účasti fanoušků, o jeho režii se postaral Tomáš Krejčí.

Mňága a Žďorp vítala v Plzni jaro

 


Pavel Callta
vzpomíná na důležité okamžiky svého života

Novinkou se pochlubil také Pavel Callta, který svým fanouškům představil Vzpomínky. A jak přiznal, jde o jeho srdcovou skladbu. V jejím textu se vrací do minulosti, zejména ke svým začátkům včetně prvního vlastního koncertu v Rock Café. Vzpomínky Pavla Callty pak doslova ilustruje videoklip, který diváky důležitými milníky jeho života provází.

VIDEO: Pavel Callta a Leoš Mareš společným virálním hitem kralují českému internetu

 


Na novinku Emmy Smetana čekali fanoušci déle než rok

Po více než roce přispěla novinkou také Emma Smetana. Ve videoklipu k písni Over se s ní rozchází partner Jordan Haj a ona se snaží vztah na poslední chvíli zachránit. Svému milovanému, svázanému v provazech, proto na plátně promítá okamžiky, kdy to páru ještě fungovalo.

Emma Drobná a Emma Smetana svými hlasy okouzlily plzeňskou Papírnu

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Eliška Rusková, Karelll, Boris Carloff, Jasmína, Pavel Callta, Mňága a Žďorp, Emma Smetana

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít