TOP 7 videoklipů týdne: Krajčo, Stypka a Mirai zpívají společně dětem a Kateřina Marie Tichá bojuje za lásku

Vydáno 06.10.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Z aktuálních videoklipových novinek jistě zaujme píseň Zničená zem zpěvačky a skladatelky Kateřiny Marie Tiché, která v singlu z desky Sami bojuje za lásku. Z domácích interpretů své vizuály dále představili Realita s Eliškou Ruskovou, Tata Bojs a Richard Krajčo, David Stypka či Mirai Navrátil, kteří pro projekt Česko čte dětem nahráli pohádkový song Budu jejím ochráncem. Ze zahraničí určitě stojí za zhlédnutí novinka Shawna Mendese, jenž se svým příznivcům hlásí téměř rok od natočení úspěšného singlu Señorita. Dále nové klipy představili Sub Focus s Wilkinsonem a Travis Scott s Youngem Thugem a rapperkou říkající si M.I.A.

TOP 7 videoklipů týdne: Krajčo, Stypka a Mirai zpívají společně dětem a Kateřina Marie Tichá bojuje za lásku TOP 7 videoklipů týdne: Krajčo, Stypka a Mirai zpívají společně dětem a Kateřina Marie Tichá bojuje za lásku


Kateřina Marie Tichá
bojuje za lásku

Zpěvačka Kateřina Marie Tichá minulý týden představila debutové album Sami, jehož recenzi si můžete přečíst na stránkách iREPORTu. K desce momentálně vydává druhý videoklip, tentokrát k písni Zničená zem. Vedle písničkářky si v něm zahrál herec Národního divadla Igor Orozovič, jenž si střihl roli mladého člověka závislém na alkoholu. Podaří se mu vztah s mladou interpretkou zachránit? Režie se ujal Jonáš Červinka alias Lipo.

Shawn Mendes zpívá o aktuálních společenských problémech

Téměř rok od vydání úspěšného singlu Señorita se Shawn Mendes opět hlásí svým fanouškům s novým singlem. V písni Wonder, podle které zpěvák nazval své chystané album, zpívá o aktuálních společenských problémech. Videoklip k songu zařadil muzikant hned do několika prostředí a připravil si k němu také taneční choreografii. Na režisérskou židličku usedl Matty Peacock.

VIDEO: Hrdina Shawn Mendes zpívá pro týrané dívky

Realita a Eliška Rusková v klipu ze třicátých let

Romantickou píseň Hurikán posílají do světa kapela Realita a účastnice soutěže Superstar Eliška Rusková. Video k ní zasadil režisér Radim Věžník, který stojí také za vizuály skupin Slza či Mirai, do 30. let minulého století. Konkrétně do období, kdy ve Spojených státech amerických panovala Velká hospodářská krize.

TOP 8 videoklipů týdne: PSH lákají na novou desku, Eliška Rusková se spojila s rapperem

Tata Bojs poslali Kraftwerk do Francie

A s novinkou se hlásí také Tata Bojs. Píseň Kraftwerk in Saint Tropez bude součástí chystaného alba kapely, které vyjde v listopadu. Ve vtipném videoklipu se Kraftwerk jedou slunit na francouzskou riviéru a potkávají se tam s popkulturními fenomény a „nadpřirozenými“ bytostmi.

Producenti Sub Focus a Wilkinson vydávají společnou desku

Společná deska známých britských elektronických producentů Wilkinsona a Sub Focuse, které jste mohli pravidelně vídat například na tuzemském festivalu Let It Roll, vyjde tento pátek. Ochutnávkou z ní je singl Air I Breathe.

Budu jejím ochráncem, zpívají Krajčo, Stypka i Mirai

Richard Krajčo, David Stypka, Mirai Navrátil nebo Petr Bende společně nazpívali pohádkovou píseň Budu jejím ochráncem pro organizaci Česko čte dětem. Jde o přínosný projekt se skvělou myšlenkou. K písničce vznikl jednoduchý klip poskládaný ze studiových záběrů. 

Kryštof Kemp bavil v Plzni: Richard Krajčo se fanouškům zvěčnil na mnoha selfie, zahráli Petr Janda i No Name

Travis Scott společně s Young Thugem a rapperkou M.I.A.

Franchise je nový singl Travise Scotta za podpory Young Thuga a rapperky M.I.A. Na YouTube můžete najít záznam z jejich vystoupení v rámci show Jimmyho Kimmela, kde to dali na výbornou. Klip režíroval přímo Travis Scott, natáčelo se ve Velké Británii i v USA.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Kateřina Marie Tichá, Shawn Mendes, Realita, Eliška Rusková, Tata Bojs, Travis Scott, Young Thug, M.I.A, Wilkinson, Sub Focus, Richard Krajčo, Kryštof, David Stypka, Mirai, Petr Bende

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít