TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta a Marta Jandová bojují proti rakovině, Markéta Konvičková natáčela v New Yorku

Vydáno 07.05.2019 | autor: Andrea Štipčáková

V uplynulém týdnu to zejména na tuzemské scéně žilo. S novými klipy přišli Karelll, který přichystal video k singlu Waves, Karel Gott, který nazpíval duet se svou dcerou, nebo Markéta Konvičková, jež se zahalila do černobílé. Pavel Callta a Marta Jandová podpořili dobrou věc, když nahráli song k letošnímu AVON pochodu. Ze zahraničních umělců své novinky představili Shawn Mendes i Phoebe Lou.

TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta a Marta Jandová bojují proti rakovině, Markéta Konvičková natáčela v New Yorku TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta a Marta Jandová bojují proti rakovině, Markéta Konvičková natáčela v New Yorku


Karelll
přichází s chytlavou novinkou Waves

Talentovaný zpěvák Karelll vydává po songu On My Own další chytlavou píseň, kterou nazval Waves. Singl reflektuje aktuální trendy na popové scéně, nesklouzává ale k podbízivosti ani provinčnosti. Muzikant v něm zpívá o tom, že si zásadní události ani štěstí v životě nelze naplánovat - jednou je člověk nahoře, podruhé dole. Společně s písní vydává také propracované lyric video, jež vypráví o životních momentech dvou lidí.


Shawna Mendese inspirovali The 1975

Shawn Mendes nepolevuje. Nedávno dokončil své evropské turné a už vydává zbrusu nový singl nazvaný If I Can´t Have You. K jeho napsání ho inspirovala skupina The 1975, kterou při tvorbě písně zrovna poslouchal. Klip je černobílý, čímž chce dát Mendes dle spekulací fanoušků najevo, že vydání chystaného alba se nezadržitelně blíží.

VIDEO: Hrdina Shawn Mendes zpívá pro týrané dívky


Marta Jandová
s Pavlem Calltou bojují proti rakovině

Za oficiální písní pro AVON Pochod 2019 za zdravá prsa stojí v letošním roce Pavel Callta a Marta Jandová. "Pokud tenhle song někomu pomůže, podpoří, nakopne do života nebo informuje o prevenci, tak to splní svůj účel a můj záměr," uvedl zpěvák, kterému je téma rakoviny stejně jako Jandové velmi blízké. Choroba oběma muzikantům vzala maminku. Videoklip je kromě pohledů na hudebníky tvořen záběry vyprávějícími příběh ženy, která s rakovinou bojuje.

 


Karel Gott
nazpíval duet s dcerou Charlotte Ellou

Po delší odmlce se Karel Gott ozývá s novou písní. A ne ledajakou! Song Srdce nehasnou, který pro něj napsal Richard Krajčo, nazpíval se svou dcerou Charlotte Ellou. "Skladba v sobě nese emoční hloubku a energii rozpravy mezi otcem a jeho dospívající dcerou. Richard naprosto přesně vystihl sílu myšlenky předat v písni mé dceři pohled na životní situace, které ji mohou také potkat," ocenil mnohonásobný slavík.

VIDEO: No Name a Karel Gott vzdávají poctu tvořivým lidem. Duet Kto dokáže vychází ve třech verzích


Markéta Konvičková
zdraví z New Yorku

S novým videem přispěchala také Markéta Konvičková. Ta tentokrát stejně jako Shawn Mendes vsadila na černobílé provedení, které se k písni Nic nenaděláš hodí. Záběry z klipu pocházejí z New Yorku, kde Markéta dle svých slov nachodila až patnáct kilometrů denně. Kromě ní na nich můžeme zahlédnout také jejího přítele, jenž si zahrál i ve videu k songu TY.

 


Maisie  Williams hraje v klipu Jihoafričanky Phoebe Lou

Maisie Williams byla sice v minulém roce vytížena natáčením poslední série seriálu Hra o trůny, našla si však čas i na další aktivity. V září na popud jihoafrické zpěvačky Phoebe Lou dorazila do studií v Berlíně, kde natočila úvod k jejímu videu k singlu Galaxies. Klip samotný pak Lou zachycuje v planetáriu, kde společně se svou kapelou píseň zahrála.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Karelll, Shawn Mendes, Pavel Callta, Marta Jandová, Karel Gott, Charlotte Ella Gottová, Markéta Konvičková, Phoebe Lou

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít