VIDEO: Hrdina Shawn Mendes zpívá pro týrané dívky

Vydáno 14.07.2016 | autor: Pavel Vičar

Kanadský zpěvák Shawn Mendes by se rád stal podobným fenoménem, jakým je jeho krajan Justin Bieber. S debutovou deskou dokázal zazářit a svým posluchačům nabídnul několik povedených hitů. Nyní přichazí s novinkou Teat You Better, která je prvním singlem z připravované druhé řadovky.

VIDEO: Hrdina Shawn Mendes zpívá pro týrané dívky Shawn Mendes se snaží novým singlem podpořit týrané dívky

Předloni se na hudební scéně zjevil mladičký Shawn Mendes, jenž se  velmi rychle dokázal dostat do povědomí především mladých fanynek, které mu pomohly k úspěchu. Následný debut nabídl několik singlů, které si vedly dobře v žebřičcích, ale nyní nastal čas posunout se dál a představit světu nový materiál. 

HITPARÁDY (30.): Justinu Bieberovi dorostla tvrdá konkurence - v žebříčcích ho prohání Shawn Mendes

První singl z nové desky nese název Teat You Better, a jak text, tak i video se zabývá psychickým či fyzickým terorem, jaký děvčata prožívají ve svém prvním vztahu. Údajně se jedná až o půl milionu dívek, které mají takovou zkušenost. Hudebně se sice Mendes s ničím novým nevytasil, ale v kombinaci s poselstvím má písnička sílu a jistě zaujme fanoušky. 

vložte odkaz, text nemažte

Video ukazuje zpěváka jako zachránce slečny, co žije ve špatném vztahu a neví, jak z něj ven. Zkrátka tak trochu doják, který chytne diváka za srdce. Uvidíme, zda se i připravovaná nahrávka Illuminate, která se do prodeje dostane 23. září, ponese v podobném duchu. 

Témata: Shawn Mendes, Justin Bieber, týrané dívky, domácí násilí

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít