TOP 6 videoklipů týdne: Gwen Stefani stokrát jinak, Justin Bieber jako Rocky a teepee v deníku z cest

Vydáno 05.01.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Zatímco teepee stihli vydat klipovou novinku ještě před koncem roku, Justin Bieber a Harry Styles se s ní rozhodli zahájit až rok nový. Kanaďan si ve videu zahrál na Rockyho, jeho britský kolega pak pojal vizuál tanečně. Ze zahraničních interpretů přichází s klipem zpěvačka Gwen Stefani, ze Slovenska Billy Barman a za pozornost stojí i spolupráce Calina a Yzomandiase. 

TOP 6 videoklipů týdne: Gwen Stefani stokrát jinak, Justin Bieber jako Rocky a teepee v deníku z cest TOP 6 videoklipů týdne: Gwen Stefani stokrát jinak, Justin Bieber jako Rocky a teepee v deníku z cest


teepee
vzpomínají na koncerty

Kapela teepee si pro fanoušky připravila remix skladby Running Around dvojice BYLJA. Ten se stane součástí připravovaného EP, které hodlá formace vydat na jaře. Videoklip natočili teepee na jedenáctikoncertním turné, a je tedy jakýmsi deníkem z cest. Sestřih obsahuje záběry nejen z pódia, ale také ze zákulisí a rozhovorů.

teepee pokřtili v Lucerna Music Baru nové album Where The Ocean Breaks

Justin Bieber si zahrál na Rockyho

Zpěvák Justin Bieber vydal po delší odmlce sólovou novinku Anyone. V jejím videoklipu se za podpory přítelkyně, kterou si zahrála Zoey Deutch, připravuje na boxerský zápas. Příběh jako by vystřižený z filmu o Rockym natočil Colin Tilley.

LIVE: Justin Bieber v Praze vsadil všechno na show. Koncert odzpíval na playback

Harry Styles si v novince zatančil

Novým klipem vstoupil do nového roku také zpěvák Harry Styles. K natočení vizuálu si vybral píseň Treat People With Kindness, která se nachází na albu Fine Line. Hudebník v černobílém klipu vyzývá k tanci držitelku ceny Emmy, Phoebe Waller Bridge.

RECENZE: Harry Styles našel svůj styl. Na své první sólovce je dospělý a upřímný

Jiný Metro se chystá na Rande s Revizorem novým songem

Kapela Jiný Metro vydala videoklip k písni French Song. Ta bude součástí chystaného alba Rande s Revizorem, jenž folkové duo plánuje vydat na jaře. Klára a Katie se poznaly ještě na gymnáziu, před publikem spolu poprvé vystoupily v roce 2018. Jejich česky, anglicky nebo francouzsky zpívané písně o domácích spotřebičích, zvířatech, emocích jsou pozvánkou do světa humoru a objevování.

Billy Barman cestují mezi svými živáky

Klip ke skladbě Bernard sestříhaný ze živáků z let 2016 až 2020 představuje slovenská kapela Billy Barman. Song vyšel na jejím loňském albu Zlatý vek. Ještě před tímhle klipem stihla formace vydat sérii originálních live sessions Prázdné miesta z nuceně zavřených míst v Bratislavě. 

Calin, Yzomandias a koně

Calin vydal loni v listopadu desku Svědomí a z ní pochází i song s Yzomandiasem nazvaný Bounce. Klip režíroval SAARI, o kameru se postaral Michal Šindelář. 

Gwen Stefani vzpomíná na svoje kariérní alter ega

Song Let Me Reintroduce Myself pochází z budoucí páté řadovky Gwen Stefani. V příběhu Stefani vystupuje ve svých ikonických kostýmech, které jsou spojené s její sólovou kariérou, i předchozím působením v No Doubt. Schválně - kolik jich poznáte?

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková, foto: proma interpretů, Jaroslav Noska
Témata: Justin Bieber, Harry Styles, teepee, Yzomandias, Calin, Billy Barman, Gwen Stefani

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít