TOP 10 nejčtenějších článků roku 2016 na iREPORTu: Úmrtí, Ortel, Řezník, Justin Bieber i Eurosong

Vydáno 01.01.2017 | autor: redakce

Rok 2016 byl na iREPORTu čtenářsky velmi úspěšný - návštěvnost totiž vzrostla hned o 38 procent. Která témata na tom měla největší podíl? Není žádným překvapením, že hlavně ta s nádechem kontroverze. Podívejte se v následujícím žebříčku sami, co čtenáře v uplynulých dvanácti měsícících nejčastěji zajímalo. 

TOP 10 nejčtenějších článků roku 2016 na iREPORTu: Úmrtí, Ortel, Řezník, Justin Bieber i Eurosong Gabriela Gunčíková uspěla v Eurosongu


1) Zemřel Jiří "Ozzy" Kubík, pořadatel koncertů spáchal sebevraždu

Dlouholetý pořadatel koncertů a autobusových zájezdů na hudební akce po celé Evropě si sáhl na život. Jiří Kubík, který si nechával říkat "Ozzy", odešel ve věku 54 let zcela nečekaně.

ČÍST ČLÁNEK ZDE

2) VIDEO: PSH mají vzkaz pro Ortel, Zemana, Konvičku, Brichtu i Babiše: Fuck Off!

Tým BiggBossu se k současné situaci ve společnosti vyjádřil už během svého společného prohlášení. Nyní přidává i videoklip Vítka Hradila k songu Fuck Off. Schytají to v něm prezident Miloš Zeman, novodobí nacisté, rasisti a všichni další, kteří šíří nenávist.

ČÍST ČLÁNEK ZDE3) VIDEO: Řezník opět šokuje: jako pedofil Pan Au si koleduje o další žalobu

Kontroverzního rappera z crew Sodoma Gomora zná většinová společnost hlavně díky skandálům. Mezi nejznámější z nich patří prodej triček s masovým vrahem Breivikem, žaloba kvůli videoklipu k písni Konečný řešení nebo vyřazení z hudební ankety Český Slavík Mattoni. Teď má Řezník další klip, o němž se bude mluvit.

ČÍST ČLÁNEK ZDE

4) LIVE: Justin Bieber v Praze vsadil všechno na show. Koncert odzpíval na playback

Justin Bieber zavítal v sobotu do pražské O2 areny v rámci svého turné ke čtvrtému studiovému albu Purpose. Vyprodaná hala připravila to nejvřelejší přivítání, přesto se od kanadské superstar příliš vděku nedočkala. Zpěv bez playbacku byl spíš výjimka.

vložte odkaz, text nemažte

ČÍST ČLÁNEK ZDE

5) TOP 30 koncertů roku 2016: Přijedou Muse, Black Sabbath, Rihanna, Justin Bieber, Iron Maiden i AC/DC

Kromě hvězd z titulku dorazil i Ennio Morricone, Ellie Goulding, Elton John, Korn a spousta dalších. Rok 2016 byl opět mimořádně koncertně nabitý.

ČÍST ČLÁNEK ZDE

6) Atentát na koncertě: Zpěvačka Christina Grimmie byla zastřelena na autogramiádě

K tragické události došlo na koncertě zpěvačky Christiny Grimmie v Orlandu na Floridě. Po skončení vystoupení se totiž bývalá finalistka talentové soutěže The Voice přesunula na autogramiádu, kde na ni zaútočil šílený střelec. Útok bohužel nepřežila, zemřela pár hodin poté v nemocnici.

ČÍST ČLÁNEK ZDE


7) AUDIO: Arakain vypustil do světa novou písničku, potěší všechny motorkáře

Rocková skupina Arakain, která v roce 2016 jela společné turné s "bratrskou" formací Dymytry, vydala také nové album. Z něj je i singl Diesel. 

ČÍST ČLÁNEK ZDE

8) Postup do finále: Gabriela Gunčíková zajistila Česku historický úspěch v Eurosongu

Kabát, Tereza Kerndlová, Gipsy.cz i Marta Jandová s Noidem bušili v minulých letech na brány Eurovize marně. Recept, jak uspět v ostře sledované televizní show, na kterou se dívá až dvě stě milionů párů očí, našla až Gabriela Gunčíková ve švédském Stockholmu. Ze semifinále postoupila na základě hlasování diváků a poroty do finále.

ČÍST ČLÁNEK ZDE

9) Rammstein se vrací do Prahy! V květnu 2017 se pokusí vyprodat pražský Eden

Na základě velmi úspěšné koncertní série, která zahrnovala i vystoupení na festivalech v Buenos Aires nebo Chicagu, budou Rammstein pokračovat v koncertování i v roce 2017. Do Prahy se vrátí po téměř šesti letech od svého posledního vyprodaného koncertu, tentokrát se však svým fanouškům představí pod širým nebem v pražské Eden Aréně. Koncert proběhne 28. května.

ČÍST ČLÁNEK ZDE

10) LIVE: Lucie v Praze aneb Když jde o fanoušky až na posledním místě

Oslava třiceti let od vzniku Lucie na pražském stadionu Eden vyvolala rozporuplné emoce. Špatně zorganizovaný příchod desítek tisíc fanoušků silně poznamenal jejich náladu. Nekonečné čekání ve frontě k bráně vystřídalo další čekání k samotnému vstupu na stadion - a kapela už přitom hrála, začala chvíli před osmou. Na nikoho se ohledy nebraly. 

ČÍST ČLÁNEK ZDE

Témata: Jiří "Ozzy" Kubík, PSH, Ortel, Řezník, Justin Bieber, Muse, Black Sabbath, Iron Maiden, Rihanna, Christina Grimmie, Arakain, Gabriela Gunčíková, Rammstein, Lucie

zavřít