TOP 7 videoklipů týdne: Voxel se spojil s Čechomorem, Pavel Callta natáčel v zahraničí

Vydáno 02.07.2019 | autor: Andrea Štipčáková

S českými novinkami se v minulém týdnu roztrhl pytel. Klipy představili Voxel s kapelou Čechomor, Like-it, rapper Abde nebo Pavel Callta, který natáčel v zahraničí. Z mezinárodních hvězd si něco nového přichystali Ed SheeranTiësto a Jones Blue s Ritou Orou. 

TOP 7 videoklipů týdne: Voxel se spojil s Čechomorem, Pavel Callta natáčel v zahraničí TOP 7 videoklipů týdne: Voxel se spojil s Čechomorem, Pavel Callta natáčel v zahraničí


Voxel
s Čechomorem spojili síly

Voxel vyráží s kapelou Čechomor na turné a při této příležitosti vychází společná skladba Kámen a kříž. V ní se zpěvák představil v trochu jiné poloze, než v jaké ho jeho fanoušci znají. Místo optimisticky laděné písně se totiž jeho příznivci dočkali songu spíše ponurého - takového, jaké většinou vydává právě Čechomor. Nutno však podotknout, že i lidovka Voxelovi sedla. Vznikl k ní jednoduchý videoklip natočený v nahrávacím studiu.

Čechomor na Špilberku podpořili Kumpánovi muzikanti


Pavel
Callta vypráví o cestování i novém začátku

S novinkou přichází také Pavel Callta. Vizuál k písni Nedotknutelní natáčel z velké části na cestách po světě. "Klip je o cestování, novém začátku, inspiraci a poznání. Jeho námět vznikl dva dny před natáčením a chtěl jsem jím říct, že každý má tady někoho, s kým se cítí nedotknutelně," uvedl Callta k letnímu songu.

TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta a Marta Jandová bojují proti rakovině, Markéta Konvičková natáčela v New Yorku


Like-it představili novinku Mrazí
 

Za novým klipem Like-it k letně laděné písni Mrazí stojí zpěvák skupiny Limbo Planet, Matěj Říha. Hlavní roli si v něm zahráli frontman vysočanské kapely Dominik Kříž s Ivetou Bendlovou. Romantické záběry, jež diváky celým klipem provázejí, byly pořízeny na statku Starý Týn.

 


Waves
 Karllla v novém kabátě 

V akustickém provedení představil v minulých dnech píseň Waves Karelll. Píseň je líbivá i ve své komornější verzi, v níž lépe vyzní housle. Klip natočil zpěvák - stejně jako Čechomor s Voxelem - v nahrávacím studiu. 


Ed Sheeran
 se připomíná před pražskými megakoncerty

Ed Sheeran vydá už 12. července svou novou desku, která je nabitá různými spolupracemi. Po překvapivém singlu s Justinem Bieberem nyní zveřejnil klip s neméně populárním Khalidem. Video sleduje příběh páru, který vyrazil na klasickou dovolenou, jež se zvrhla v hodně nečekanou party. Ed Sheeran vystoupí už tuto neděli a následující pondělí v Praze, kde zaplní letiště Letňany.

Na co se těšit v červenci: Rammstein zapálí Prahu, The Cure míří na Colours, Ed Sheeran vystoupí dvakrát


Tiësto, Jonas Blue a Rita Ora přichystali taneční pecku

Společný singl nizozemského producenta Tiësta, jeho britského kolegy Jonese Blue a zpěvačky Rity Ory vyšel už koncem května, před pár dny přišel na řadu i videoklip. Taneční pecka má ambice stát se jednou z hitovek letních diskoték.


Abde ve vážnějším tracku

Abde je mladý tuzemský rapper, který před časem spolupracoval se Sharlotou, dnes už spíše blogerkou. Rozhodl se soustředit na sólovou kariéru a určitě se mu v ní daří. Po předchozích úspěšných sólových singlech přichází s aktuální věcí Daleko. Beatu od Ondřeje Žatkuliaka z Rooftop Studia dominuje silný a dospělý text od Abdeho. O vizuál se postaral Marek Tomíček.

 

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Voxel, Čechomor, Pavel Callta, Like-it, Karelll, Ed Sheeran, Khalid, Abde, Rita Ora

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít