TOP 6 videoklipů týdne: Abde chce Trochu lásky, Cavalier rapuje o prohrách a Sofian Medjmedj natočil živý klip

Vydáno 20.08.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Ze zahraničních hvězd se tentokrát s novinkami hlásí Jonas Brothers, Enter Shikari i úchvatná Rosalía, která před nedávnem nadchla návštěvníky Colours of Ostrava. Z domácích interpretů se připomínají mladý zpěvák Sofian Medjmedj a rappeři Cavalier a Abde.

TOP 6 videoklipů týdne: Abde chce Trochu lásky, Cavalier rapuje o prohrách a Sofian Medjmedj natočil živý klip TOP 6 videoklipů týdne: Abde chce Trochu lásky, Cavalier rapuje o prohrách a Sofian Medjmedj natočil živý klip


Jonas Brothers
opět nahlédli do osmdesátek

Jonas Brothers očividně osmdesátky milují! Stejně jako v předchozím videu k songu Cool se i ve vizuálu skladby Only Human podívali o čtyřicet let zpátky. A to nejen svým vzhledem! Video totiž skutečně vypadá, jako by bylo natočeno v osmdesátých letech. Nick, Joe a Kevin si v něm zahráli na slavné zpěváky z té doby, z nichž si tak trochu vystřelili. Kapela je momentálně na celosvětovém turné, které zahájila začátkem měsíce. České republice bude formace nejblíže 10. února, kdy vystoupí v Berlíně.


Sofian Medjmedj
natočil klip v pohybu

S novinkou se hlásí také mladý zpěvák Sofian Medjmedj, jehož klip k písni My chceme víc je výsledkem live session natočené v pohybu. "Všechno je v ní živě a bez dodatečný úprav - zpěv, kytara i bicí. Je 100 % real," uvedl interpret na svém facebookovém profilu.

BLOG: Sofian Medjmedj o svém prvním koncertě - Plnit si sny je to nejkrásnější, co můžete udělat


Rosalía představila novinku Yo x Ti, Tu x Mi

Klip Rosalíe je venku teprve pět dní, stihl však už nasbírat více než 26 milionů zhlédnutí. Hvězda letošního ročníku festivalu Colours Of Ostrava nahrála skladbu Yo x Ti, Tu x Mi ve spolupráci s Ozunou, který si pak také zahrál ve videu k ní. To je složené hned z několika obrazů, které však fanouškům nepodávají žádný ucelený příběh, ale spíše se samovolně střídají.

Závěrečný den Colours of Ostrava: Hvězdní The Cure, Rosalía, Zaz nebo Xavier Rudd


Enter Shikari s epileptickým počinem

Britská parta přináší úplně nový singl, který je doplněný rozblikaným klipem plným pulzujících ledkových světel, rozzrněných obrazovek a polámaných záběrů. Hudebně je novinka Stop The Clocks zase víc elektronická než kytarová.

Festival Rock for People se v první den těšil slunečnému počasí, hráli Enter Shikari nebo The Kooks


Rapper Cavalier o životních prohrách i nových cílech

Domácí rapper Cavalier je známý především díky spolupráci s Benem Cristovao. Jejich Těžký váhy mají na YouTube už 25 milionů views. Cavalier tentokrát natočil klip z basketbalového prostředí, ve kterém vyrůstal, tomuto sportu se totiž několik let vrcholově věnoval. L je zkratka pro Loss a text se věnuje těm, kteří se nebojí pro prohře znovu vstát.


Abde a N/A chtějí Trochu lásky

Abde a N/A se snažili smísit rap s popem obohaceným o futurepbassové prvky, tím vytvořili originální zvuk nahrávky ve stylu urban music. Tu doplnili trefným textem ze životů mnoha z nás. Abde začínal nejprve ve dvojici s rapperkou Sharlotou. Poslední roky se soustředí víc na svoji tvorbu. Song doprovází povedené lyric video.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Jonas Brothers, Sofian Medjmedj, Rosalia, Ozuna, Cavalier, Abde, Enter Shikari

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít