TOP 6 videoklipů týdne: Taneční kroky předvede Pavel Callta, Vladivojna La Chia oslní jako Anna Alexandrovna

Vydáno 27.02.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Domácí interpreti v uplynulém týdnu s novými klipy nešetřili. Své taneční kroky předvedl Pavel Callta a připomněl se také Ben Cristovao, který společně Máriou Čírovou nahrál titulní píseň k filmu Backstage. Vladivojna La Chia nechává nahlédnout do studia a krásná Giudi bere dech na první pohled. Za oceánem přezpívali Pentatonix megahit Havana a James Bay nás vtáhne do svého románku.

TOP 6 videoklipů týdne: Taneční kroky předvede Pavel Callta, Vladivojna La Chia oslní jako Anna Alexandrovna TOP 6 videoklipů týdne: Taneční kroky předvede Pavel Callta, Vladivojna La Chia oslní jako Anna Alexandrovna


Pavel Callta
v roli tanečníka

Pavel Callta zveřejnil klip k singlu Doteky, který bude součástí zpěvákova připravovaného alba Jedno tělo, jedna duše. Videu zcela dominují taneční scény, které krásně dokreslují energii celého příběhu, v němž si hlavní ženskou roli zahrála Veronika Hájková. Na klipu pracoval Callta se svým týmem několik měsíců. Natočení prvních scén avizoval v polovině října loňského roku, poslední klapka padla až v prosinci.

Vodafone YouFest: gaming, móda, YouTubeři a Celeste Buckingham, Slza nebo Pavel Callta

Mária Čírová a Ben Cristovao nahráli píseň k filmu Backstage

Mária Čírová má na svém kontě další česko-slovenskou písničku. Tentokrát spojila síly s Benem Cristovaem a společně nazpívali song PADAM, který se objeví v připravovaném tanečním filmu Backstage režisérky Andrey Sedláčkové. V něm si Ben zahrál roli porotce talentové soutěže. A právě záběry z filmu tvoří podstatnou část nového klipu dvojice, doplněny jsou pouze o krátké záběry obou zpěváků z nahrávacího studia.

Ben Cristovao interview: Už nechci dělat to, co se ode mě očekává

James Bay zpívá o divoké lásce

Píseň Wild Love je první ochutnávkou z připravovaného druhého alba Jamese Baye, kterým naváže na úspěšný debut Chaos and the Calm. V klipové novince pojednávající o divoké a hluboké lásce dvou osob se v přeplněném klubu setkává s herečkou Natalií Dyer, známou ze seriálu Stranger Things. Vzájemně od sebe nemohou odpoutat své pohledy a snaží se se k sobě přes hordu lidí dostat. Když se setkají, mají pocit, jako by v klubu byli jen sami dva obklopení hejnem fialových motýlů.

Vladivojna La Chia nás nechá nahlédnout do zákulisí své tvorby

Vladivojně La Chia se v poslední době opravdu daří. Loni na podzim vydala nové album - soundtrack k filmu 8 hlav šílenství, za který si nyní vysloužila nominaci na Českého lva za nejlepší hudbu. V minulém týdnu udělala fanouškům radost v podobě nového klipu, který vznikl k akustické verzi písně Já, Anna Alexandrovna. V režii jej měla mladá talentovaná režisérka a studentka FAMU Anežka Horová. Jedná se o jednoduchý pohled do nahrávacího studia obohacený o zajímavé trhané záběry kamery.

Pentatonix předělali megahit Havana

Vokální uskupení Pentatonix má na svém kontě další povedený cover. V květnu minulého roku sice Avi Kaplan oznámil, že skupinu opouští, formace se ale jen tak snadno zastavit nedá. Nová posila byla již na cestě, a tak tvoří dál. Cover Havana od Camily Cabello v nové sestavě předvedli v prostorách stylové domácí knihovny. Všech pět členů sedí na pohovce a jednoduše bere dech pouze svými hlasy.

Giudi se v klipu promění v robotku

Klipy tohoto formátu bychom u nás hledali opravdu těžko. Giudi, která je aktuálně nominovaná na Objev roku v anketě Žebřík, natočila pod režisérským vedením Adama Vopičky snímek, který je hoden zahraniční kritiky. Singl Into the Woods se nachází na EP Reborn to Be z minulého roku. Klip se natáčel v České republice a Rakousku, na kostýmech Giudi spolupracovala s návrhářkami IMRECZEOVOU a Ivanou Kaňovskou.

text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

Témata: Pavel Callta, Ben Cristovao, Vladivojna La Chia, Giudi, Pentatonix, James Bay

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít