TOP 8 videoklipů týdne: Voxel zpívá o těhotenství, Eminem hejtuje kolegy

Vydáno 11.09.2018 | autor: Andrea Štipčáková

V uplynulém týdnu se na české a slovenské scéně urodily hned čtyři novinky. Své klipy představili Vojtěch Drahokoupil a Voxel, který se pokusil vctítit do pocitů své manželky, když byla těhotná. S novinkami přicházejí také slovenští Kali a Emma Drobná. Světem hýbe nová deska Eminema, která obsahuje hromadu diss songů, například Fall. Zato Kanye West se pohupuje s Lil Pumpem v nafukovacím oblečku.

TOP 8 videoklipů týdne: Voxel zpívá o těhotenství, Eminem hejtuje kolegy TOP 8 videoklipů týdne: Voxel zpívá o těhotenství, Eminem hejtuje kolegy


Kanye West premiéroval na PornHub Awards

Premiéru měl tenhle song na nedávném historicky prvním předávání cen PornHub Awards. Lil Pump a Kanye mají v klipu srandovní nafukovací obleček a procházejí se zajímavou, lehce surreální galerií - celý obraz působí trochu bizarně. Za zmínku stojí, že klip produkoval Spike Jonze, autor legendárního videa Sabotage pro Beastie Boys.


Emimem hejtuje všechny kolem

Fall je silným diss songem, ve kterém se Eminem obouvá hned do několika kolegů ze scény. Namátkou to schytal třeba Tyler, The Creator nebo Justin Vernon (Bon Iver). Klip začíná screeny komentářů internetových trollů, kteří jsou všude kolem Eminema. Track pochází z alba Kamikaze, které vydal bez jakékoliv mediálný pompy v pátek 31. srpna.

RECENZE: Eminem vás na nové desce Kamikaze praští rovnou do obličeje


Emma Drobná
jako robotka

Vítězka Superstar z roku 2015 Emma Drobná potěšila fanoušky videem k písni Try, která se stala titulní skladbou k novému česko-slovenskému filmu Důvěrný nepřítel. A právě záběry z něj tvoří podstatnou část klipu. Mladý programátor se v něm zabývá vývojem takzvaného inteligentního domu, který budou moci jeho majitelé ovládat pouze hlasem. Se svou partnerkou se do takového domu dokonce nastěhuje, začnou se v něm však dít divné věci. Emma Drobná nechtěla od podstaty příběhu příliš utíkat, proto ve videu ztvárnila rozdvojenou osobnost. Představuje se v něm jako živá, citlivá osoba, ale také jako bytost s umělou inteligencí. O režii se postaral Samuell Hoffman.

Emma Drobná interview: V SuperStar jsem zapomněla, kdo jsem

Písničkář Voxel se vžil do pocitů těhotných

Václav Lebeda alias Voxel se i nadále drží ověřeného veselého písničkářství, tentokrát však na rozdíl od svých starších singlů ještě více vsadil na odlehčenost. V songu Těhotná zpívá - jak jinak - o jiném stavu. Jako předobraz mu sloužila jeho manželka, s níž má zpěvák dvě malé děti. Jak Voxel prozradil, píseň vznikala postupně, když se během různých fází pokoušel do své milované vcítit. Jeho žena Maruška vystupuje také v klipu, stejně jako jeho dvě děti a dlouholetý kamarád Pokáč. A kdo by si chtěl skladbu zazpívat společně s Voxelem naživo, může vyrazit na jeden z koncertů jeho podzimní šňůry, které dal přívlastek "pupeční".

Vojta Drahokoupil v novince bourá zeď

Vojta Drahokoupil přichází po singlu Chci se rvát s další novinkou, a tentokrát jde o duet. Nese název Zeď kolem nás a nahrál ho s Dominikou Elischerovou, která si nechává říkat Mína. Fanoušci ji mohou znát především z internetového prostředí, je totiž úspěšnou YouTuberkou. V emotivním videu oba interpreti zpívají o nešťastné lásce, přes kterou se nemohou přenést.

Calvin Harris a Sam Smith vzdávají hold LGBT komunitě

Promises neboli Sliby - takový název nese nová skladba Calvina Harrise, k jejímuž nahrání si pozval Sama Smitha. A rozhodně tak neučinil prvoplánově, zpěvák se totiž hrdě hlásí k LGBT komunitě, které Harris svým dílem vzdává hold. V klipu se ocitnou na nikdy nekončící party, na níž vládne na parketu taneční styl "vogue", který vychází z napodobování póz fotomodelů a fotomodelek. Zahrála si v něm například i modelka Winnie Harlow nebo tanečníci, kteří v minulosti spolupracovali s Madonnou či Rihannou.

AUDIO: Sam Smith chystá velký návrat. V singlu Too Good At Goodbyes vás dojme

Kali vybral to nejlepší z léta

Sestřih živých vystoupení z letošního léta posloužil slovenskému rapperu Kalimu jako materiál pro nový klip. Producentem tracku Dovi, Dopo je německý MadSkill. Klip tepe emocemi a sklízí na internetu převážně kladné komentáře od fanoušků.

Alice Merton už v sobotu v Paláci Akropolis

Alice Merton zavítá už tuhle sobotu do pražského klubu Palác Akropolis. Videoklip Why So Serious funguje jako skvělá pozvánka. Kanadsko-německá zpěvačka vydá svoje debutové album teprve v lednu 2019.

 text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Emma Drobná, Voxel, Vojtěch Drahokoupil, Sam Smith, Calvin Harris, Kanye West, Kali, Alice Merton, Eminem

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít