Festival Mezi ploty přivítal Emmu Smetanu nebo Tomáše Kluse. Ten odehrál svůj první půlhodinový koncert v životě

Vydáno 2021-10-03 22:43:56

Festival Mezi ploty v proběhl v areálu bohnické psychiatrické léčebny již podruhé v omezeném režimu. Na akci, na kterou obvykle chodí desítky tisíc lidí, mohl opět dorazit jen limitovaný počet návštěvníků. Ostatní měli možnost koncerty sledovat online.
Krátce po poledni na pódium vystoupala Emma Smetana se svojí kapelou a představila přítomným písně ze své aktuální desky. Kromě nich pak do setlistu zařadila také song složený jejím tatínkem, který vznikl v reakci na smrt Johna Lennona. Vystřídaná byla skupinou Kašpárek v rohlíku, jejíž frontman na závěr prohlásil: "Zahraju poslední song a vy mi musíte slíbit, že si můžu skočit do dětí." Tím všechny přítomné rozesmál, skočit se ale nakonec neodvážil.
Dále vystoupili například Cocoman s DJem říkajícím si Selector Boldrick, který se od ska posunul k jižanským songům, nebo trapno mág Richard Nedvěd. Nedělní programu festivalu zakončil koncert Tomáše Kluse, který odehrál své údajně vůbec první půlhodinové vystoupení v životě.

 Foto: Iveta Valentová
Témata: Mezi Ploty, Tomáš Klus, Emma Smetana, Richard Nedvěd, Cocoman

Festival Mezi ploty přivítal Emmu Smetanu nebo Tomáše Kluse. Ten odehrál svůj první půlhodinový koncert v životě Festival Mezi ploty přivítal Emmu Smetanu nebo Tomáše Kluse. Ten odehrál svůj první půlhodinový koncert v životě

Zobrazit fotogalerii (40)

zavřít