iREPORT pomáhá. Vydražte si koncertní fotografii a pomozte jižní Moravě

Vydáno 2021-07-05 12:21:45

Před více než týdnem se několika obcemi na jižní Moravě prohnalo tornádo, které doslova srovnalo několik desítek domů se zemí. Zemřelo při něm šest osob, další leží s mnohdy těžkými zraněními v nemocnicích. Fotografové webu iREPORT se rozhodli obyvatele těchto obcí podpořit dražbou svých fotografií.

S nápadem dražby fotografií přišel fotograf David Webr. K jeho iniciativě se připojili další kolegové, kteří taktéž prošli své archivy a několik snímků do dražby nabídli. Jsou mezi nimi mimo jiné oceňované fotografie BB Kinga či Paula Stanleyho z KISS, z českých muzikantů si zájemci mohou vydražit snímky Báry Polákové, Miraie Navrátila, Marka Ztraceného, Bena Cristovaa, Matěje Rupperta, Sebastiana, Tomáše Jugi Staňka z UDG, Gaia Mesiah nebo J.A.R.

Dražba se koná od 5. července od 17 hodin do 11. července do 20 hodin. Zapojit se do ní můžete v komentářích na facebookových stránkách webu iREPORT. Veškerý výtěžek poputuje postiženým obcím.

redakce iREPORT, foto: David Webr, Michal Ivanega, Bára Nosková, Veronika Matějková, Lukáš Knoll, Klára Mariňáková
Témata: BB King, Paul Stanley, KISS, J.A.R., Mirai, Marek Ztracený, Ben Cristovao, UDG, Bára Poláková, Matěj Ruppert, Monkey Business, Sebastian, Gaia Mesiah

iREPORT pomáhá. Vydražte si koncertní fotografii a pomozte jižní Moravě iREPORT pomáhá. Vydražte si koncertní fotografii a pomozte jižní Moravě

Zobrazit fotogalerii (23)

zavřít