John Wolfhooker a Denoi zahráli na Špilberku, moshpitovalo se celý koncert

Vydáno 2022-07-29 14:10:51

Letní kino na hradě Špilberk se proměnilo na stage a přivítalo pražské John Wolfhooker. Předskakovala jim domácí metal-dance kapela Denoi, která svůj set odpálila větou: "Toto je noc, na kterou Brno nezapomene!". Slova zpěváka se potvrdila, energie Denoi byla neskutečná. Zahráli i novinku AHA! a nechyběla ani skladba věnovaná celé hudební scéně Za živé koncerty. Před písní Banana překvapili rozdáváním a házením banánů a falešných peněz do publika. Koncert zakončili moshpitem.

Po tomhle šílenství už na pódium nastoupili John Wolfhooker, během kterých se moshpitovalo a crowdsurfingovalo od začátku do konce. Do davu se už tradičně vrhl i sám zpěvák. "Jsme rádi, že poslední koncert léta odehrajeme zase v Brně, protože lidé jsou tady úplně j*ebnutí, v tom nejlepším slova smyslu!" uvedl zpěvák Martin Čupka. Kapela si připravila taktéž novinku, a to nedávno vydaný singl Only Way. "Brno opět potvrzuje svoje jméno. Jste nejlepší!" zakřičel Čupka.

Foto: Lucia Farkašová
Témata: John Wolfhooker, Martin Čupka, Filip Vlček, Denoi, Brno

John Wolfhooker a Denoi zahráli na Špilberku, moshpitovalo se celý koncert John Wolfhooker a Denoi zahráli na Špilberku, moshpitovalo se celý koncert

Zobrazit fotogalerii (49)

zavřít