Marek Ztracený v Pardubicích spadl z pódia, i přes zranění přivedl publikum do varu

Vydáno 2021-09-26 10:15:24

Marek Ztracený vystoupil v sobotu večer v pardubické Enteria Areně. Publikum bylo náležitě natěšeno po prvním odloženém termínu koncertu a bylo to znát. Hned v úvodu totiž zpěvák označil místní publikum za možná to nejhlasitější aktuálního turné. Mezi diváky sedělo i 1500 zdravotníků a záchranářů, jimž byla věnována píseň na počest jejich úsilí v době covidové.

Během vystoupení se fanoušci dočkali i "speciálního čísla", jak svůj pád z pódia na Instagramu zpěvák později označil. Koncert dohrál i přes zranění, kdy mu tekla krev z hlavy, po něm už zamířil do nemocnice na šití. V Pardubicích ovšem nevystoupil sám, ale přivezl si i hosty, Superstar Terezu Maškovou a mistra tance Richarda Genzera. Geňa roztančil halu tak, že bylo vážně horko. Na závěr přišly i písně, které všechny dojaly, a tak "ztracená rodina" odcházela s pohlazením na duši a zážitkem na dlouhou dobu.

Foto: Monika Růžičková
Témata: Marek Ztracený, Restart Tour, koncert, Pardubice, pop

Marek Ztracený v Pardubicích spadl z pódia, i přes zranění přivedl publikum do varu Marek Ztracený v Pardubicích spadl z pódia, i přes zranění přivedl publikum do varu

Zobrazit fotogalerii (71)

zavřít