Marpo předvedl v Ostravě unikátní show. Koncert se konal uvnitř i venku

Vydáno 2020-06-14 07:54:59

Marpo a TroubleGang připravili ve spolupráci s rentalovou společností High Lite Touring unikátní show, která fanouškům nabídla vnitřní a venkovní pódium, speciální 3D zvuk i možnost sledovat koncert online.

Koncert se odehrál 13. června v Ostravě-Porubě. Několik prvních skladeb zaznělo uvnitř skladu firmy High Lite Touring, načež se kapela spolu s fanoušky ve správný moment přesunula na venkovní stage. Začátek akce měl moderátorsky na starost Tomáš Kraus, který je sám velkým fanouškem kapely.

ANKETA #1: Která alba vám změnila život? Odpovídali Marpo, Petr Janda, Voxel a další

Vnitřní scéna byla koncipována decentně, venku pak fanoušky potěšilo o poznání „dravější“ pojetí. Klíčovým prvkem byla masivní LED obrazovka, která spolu s baterií světel a speciálních efektů umocňovala vizuální část show. Zážitek příznivců Marpa pak navíc podtrhlo dobré ozvučení. 

Koncert mohli sledovat diváci na místě, nebo pomocí live streamu z pohodlí svých domovů. A ještě jedna dobrá zpráva na konec - část výtěžku Marpo a TroubleGang znovu věnovali Dětskému domovu v Pyšelích.

Foto a text: Radim Hromádko
Témata: Marpo, TroubleGang, High Lite Touring, Tomáš Kraus, Ostrava

Marpo předvedl v Ostravě unikátní show. Koncert se konal uvnitř i venku Marpo předvedl v Ostravě unikátní show. Koncert se konal uvnitř i venku

Zobrazit fotogalerii (73)

zavřít