Narozeniny Roxy zahájeny: Slaves přišli, všechny naštvali a vypadli

Vydáno 2018-10-25 12:36:30

Titulek je samozřejmě nadsázka, ale znáte nějakou jinou, širokým publikem známou kapelu, která je aktuálně víc punk než Slaves? Těžko. Dvojice sígrů z Velké Británie se s ničím nepáře, vyběhne na pódium, bubeník Isaac Holman ze sebe strhne tričko a pak už do toho jen mlátí, až lítají třísky. Spotřebu paliček a blán na bubny mají ve dvou členech jako málokterá kapela. A když v zaplněné Roxy spustili Cheer Up London, Chokehold nebo Beauty Queen, fanoušci už to nevydrželi a začali šplhat na pódium a pak z něj zase skákali dolů.

Narozeniny Roxy zahájí Slaves, gratulovat budou i High Contrast nebo Chris Liebing

Stejné radovánky si nakonec dopřáli i oba hudebníci. A i když mohlo leckoho zamrzet, že například oproti svému setu na Szigetu nevyzvali nikoho z fanoušků, aby si s nimi na pódiu zapařili taneček z videoklipu ke Cut And Run, bylo toho všeho po pouhých padesáti minutách i přesto tak akorát. Čtrnáct věcí do publika nasázeli jak stromky v lese, sbalili si fidlátka a po poctivém focení s fanoušky zase pádili na další štaci. Nic, co bychom u nich na předchozích koncertech neviděli, sice nepředvedli, ale ta výživná párty ve středu kotle i tak stála za to.

Text: Jan Trávníček, foto: Pavla Hartmanová

Témata: Slaves, Roxy, BE26

Narozeniny Roxy zahájeny: Slaves přišli, všechny naštvali a vypadli Narozeniny Roxy zahájeny: Slaves přišli, všechny naštvali a vypadli

Zobrazit fotogalerii (23)

zavřít