Pražský výběr završil open air sezónu, Putinovi poslal Snaživce

Vydáno 2022-09-08 22:59:27

Smolař, Člověk bez talentu, Chvastoun, Tatrman, Hrabě X, Olda, Snaživec... "se sešli" na závěrečném open air koncertu sezóny Pražského výběru, který se odehrál v areálu Ledárny Braník. Posledně jmenovaná píseň putovala se vzkazem od Michaela Kocába k Putinovi.
Celkově Pražský výběr naservíroval lačnému publiku osmnáct notoricky známých songů. Riffy Michala Pavlíčka, basové figury Viléma Čoka, Kocábovy klávesy a rytmiku dua Kryšpín - Hrubeš podmazával svými scratchi DJ Roxtar a zhruba pět písní obohatil svou přítomností živel jménem Iva Pazderková. Silný vizuální dojem navíc umocňoval "maskot" kapely Artur Ropotamo, "ten chlap tancoval šíleně, kousla ho snad tarantule nebo co?".
Show gradovala osmdesátkovými kulty, jakými jsou Hrabě X a Zubatá, dostalo se i na Reminiscenci (z Adieu C.A.) a na konec se díky Chvastounovi hrálo na cimbály.

Foto: Michal Benák
Témata: Pražský výběr, Vilém Čok, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Jiří Hrubeš, Klaudius Kryšpín, Iva Pazderková, DJ Roxtar, Ledárny Braník

Pražský výběr završil open air sezónu, Putinovi poslal Snaživce Pražský výběr završil open air sezónu, Putinovi poslal Snaživce

Zobrazit fotogalerii (44)

zavřít