Rybičky 48 na svých megakoncertech fandily českým hokejistům, Kuba Ryba zpíval kvůli zranění vsedě

Vydáno 2024-05-27 01:57:07

Poslední květnový víkend patřil v Kutné Hoře Rybičkám 48. Pro své fanoušky si připravily dva dny plné hudby, příjemné atmosféry a zábavy. V pátek na akci pozvaly Pam Rabbit, Michala Horáka, Visací zámek či Koblížky, sobota pak patřila kapelám Highland a Totální nasazení, Děda Mládek Illegal band a zpěvákům Sofianovi Medjmedj a Pokáčovi. Rybičky přitom myslely i na hokejové fanoušky a na obrazovce jim promítaly semifinálové utkání České republiky proti Švédsku.

Večer pak patřil pořádající sestavě, která si připravila téměř dvouhodinový set. Starší songy střídaly Rybičky 48 s novými kousky. Příznivci tak mohli slyšet Vážené dámy, Chtěl jsem tím říct, Filmovou hvězdu, Jdi domů Ivane, píseň Hej Hou, při níž bubeník Ondra rapoval, nebo Ty vole, já budu táta, kterou sestava pogratulovala kytaristovi Brenymu k budoucí roli otce. Vzhledem ke zranění Kuby Ryby z předešlého koncertu, na němž si poranil kotník, byl frontman nucen koncert odzpívat vsedě. Místo obyčejné židle si však nechal na pódium přistavit trůn.

Konec akce svěřily Rybičky 48 DJi Vláďovi, který s nimi odjel i loňské turné. Oznámily zároveň, že příští ročník se bude jmenovat Rybičky fest. A rovnou odstartovaly předprodej.

Foto: Šárka Preslová
Témata: Rybičky 48, Kuba Ryba, Pam Rabbit, Michal Horák, Visací zámek, Highland, Děda Mládek Illegal Band, Sofian Medjmedj, Pokáč, Kutná Hora

Rybičky 48 na svých megakoncertech fandily českým hokejistům, Kuba Ryba zpíval kvůli zranění vsedě Rybičky 48 na svých megakoncertech fandily českým hokejistům, Kuba Ryba zpíval kvůli zranění vsedě

Zobrazit fotogalerii (218)

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk
zavřít