Rybičky 48 si do Plzně pozvaly Báru Zemanovou, předskakovali jim Selfish

Vydáno 2023-10-22 04:51:17

Rybičky 48 se na svém "oldschool" turné vrací do klubů a kulturáků. Při svých cestách po České republice nevynechaly ani Plzeň, která byla téměř okamžitě vyprodaná. Jak už název turné napovídá, kapela se jím vrací zpět ke svým kořenům, kdy koncertovala bez pyrotechniky a dalších efektů. V setlistu pak mohou fanoušci najít písně jako Magdalena, Muži, Američana z Poličan, Filmová hvězda, Sexuální akrobat, Reality show nebo Hip Hap Hop. A vzhledem k tomu, že před třinácti lety vystupovaly Rybičky 48 na stejném místě s kapelou Mandrage, zazněl i její hit Hledá se žena. Mimo jiné dorazila plzeňská rodačka Bára Zemanová, s níž si pánové střihli singl Zamilovaný - nešťastná.
Večer otevřela skupina Selfish z Tuchlovic, která byla populární, když Rybičky 48 začínaly. Ačkoliv už patnáct let nehraje, kvůli turné s Rybičkami 48 se její členové rozhodli na chvíli vrátit na pódium, nacvičit staré songy a podzimní turné s rodáky z Kutné Hory odjet.

Foto: Šárka Preslová
Témata: Rybičky 48 , Kuba Ryba, Bára Zemanová, Selfish, Oldschool Tour

Rybičky 48 si do Plzně pozvaly Báru Zemanovou, předskakovali jim Selfish Rybičky 48 si do Plzně pozvaly Báru Zemanovou, předskakovali jim Selfish

Zobrazit fotogalerii (71)

zavřít