U Honzy Křížka ve zkušebně. Kapela dře, chystají nový singl Devadesátky

Vydáno 2020-10-14 10:00:00

Honza Křížek je pozitivní člověk. I v této pro všechny umělce složité době nezahálí a zkouší s kapelou v Mladé Boleslavi. My jsme ho ve zkušebně navštívili a vyzpovídali. Jak zpěvák prozradil, ve skupině přivítal nového kytaristu Sebastiana Sorrose.

„Teď společně zkoušíme celý můj repertoár včetně nových singlů Křídla tažných ptáků a Denver a vyrážíme na první společné kapelové soustředění," řekl Křížek, jemuž už 16. října vyjde nový singl s názvem Devadesátky. K němu natočil pod taktovkou režiséra Mejli Basela videoklip.

„S kapelou zároveň pracujeme na tom, aby nás v těžkých dobách, které pro celý kulturní resort nastaly, bylo vidět i slyšet. Vrací se doba on-line streamovaných koncertů. Makáme na tom, abychom takový mohli co nejdřív uskutečnit, představit během něj novou sestavu a nový koncertní set naživo, a zároveň tím poděkovat všem hudebním fanouškům za přízeň a trpělivost při zrušených koncertech během tohoto léta," doplnil Křížek.

Text a foto: Radim Hromádko
Témata: Honza Křížek, Ondra Stehlík, Honza Pavlíček, Sebastian Sorrosa

U Honzy Křížka ve zkušebně. Kapela dře, chystají nový singl Devadesátky U Honzy Křížka ve zkušebně. Kapela dře, chystají nový singl Devadesátky

Zobrazit fotogalerii (23)

zavřít