Koncert Stinga ve Slavkově u Brna se ruší. Sting je v péči lékařů

Vydáno 10.07.2019 | autor: redakce

Měla to být koncertní událost Moravy, ale bohužel se neodehraje. Koncert Stinga ve Slavkově u Brna musel být zrušen, protože zpěvák má blíže nespecifikované zdravotní potíže.

Koncert Stinga ve Slavkově u Brna se ruší. Sting je v péči lékařů Koncert Stinga ve Slavkově u Brna se ruší. Sting je v péči lékařů

Pořadatel musel s lítostí oznámit, že Sting je momentálně v péči lékařů a ze zdravotních důvodů je nucen zrušit své koncerty v Mnichově, Stuttgartu a Slavkově u Brna. Vstupenky na koncert ve Slavkově u Brna lze vracet v místě jejich zakoupení od 15. 7. 2019. Sting upřímně lituje zklamání, které svým fanouškům způsobil, omlouvá se za způsobené komplikace a děkuje za pochopení.

Zpěvák před pár dny, 8. července, zrušil také vystoupení na Ghent Jazz festivalu v Belgii. Tehdy v tiskovém prohlášení bylo, že mu lékaři nedoporučují vystupovat.

LIVE: Sting a Shaggy v Praze předvedli, že spojení rocku a reggae může fungovat

Vstupné se vrací těmito způsoby:

Ticketportal

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.
O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity
vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu
fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

Ticketmaster

Vstupenky zakoupené na prodejním místě je možné vrátit na pobočce, kde byly zakoupeny.

V případě, že jste vstupenky obdrželi poštou, je můžete vrátit v naší centrále Ticketmaster Rokoko na Václavském náměstí 38, Praha 1 nebo je zašlete na naší adresu – Ticketmaster Česká republika a.s., Jungmannova 26/15, 110 00, Praha 1 a peníze vám budou vráceny zpět přes platební bránu.

V případě nákupu TicketFastu či eTicketu (vstupenky, kterou si sami vytisknete či obdržíte na mobilní telefon) a u objednávek s osobním vyzvednutím, které nebyly doposud vyzvednuty, nám stačí e-mailem zaslat číslo objednávky. V ostatních případech je vždy vyžadován originál vstupenky.

Text: TZ, ah, foto: LiveNation, Tomáš Klíma

Témata: Sting, koncert, Slavkov u Brna, Brno, zrušení, nemoc

Mohlo by Vás zajímat

zavřít